Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 14:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jabel czy Bounty - pomocy
PostNapisane: czwartek, 19 października 2006, 20:18 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 6 października 2006, 23:25
Posty: 163
Witam

Mam dylemat bo zastanawiam się jaki wykrywacz kupić aby pobawić się na początek i załapać o co w tym wszystkim chodzi.

Kasy za dużo nie mam na wydanie (do 250 zł).
Jako doświadczeni fachowcy poradźcie wprost co lepiej kupić na początek :

1. Jabel 267 (złożony) czy raczej
2. Bounty Hunter Junior

Wybór finansowy mam tylko między tymi dwoma. Wiem, że lepiej niby uzbierać większą kasę itd, tyle że ja nie mam praktycznie żadnych widoków na przypływ jakiejkolwiek wolnej gotówki.


Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 października 2006, 20:25 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 19:36
Posty: 488
Lokalizacja: Białystok
Witam! Zalezy czy dobrze zlozony bedzie ten "jabol", bo jesli tak to ja bym go wzial :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jabel czy Bounty - pomocy
PostNapisane: czwartek, 19 października 2006, 23:59 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): poniedziałek, 9 października 2006, 21:42
Posty: 237
strażnik napisał(a):
Kasy za dużo nie mam na wydanie (do 250 zł).


Bounty Hunter Junior kosztuje 299 pln i to zabawka raczej jest , zasięgi mikroskopijne , już prędzej bym wybrał Jabla .
Ale to tylko moja opinia , nie trzeba się z nią zgadzać .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 15:06 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 listopada 2005, 19:19
Posty: 122
Lokalizacja: Osiek k/Oświęcimia
Pozostaje jeszcze zrobienie samemu All-1 w wersji SWaldka przy nie mto oba przedstawione wykrywacze wysiadają, mozna zrobicwównierz ClonePI-M.
Ale biorąc pod uwage te dwa to ja bym wybrał Jabelka
POzdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 21:01 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 6 października 2006, 23:25
Posty: 163
dzięki za rzeczowe odpowiedzi. Jeden z forumowych kolegów zaproponował mi również Pioniera II za rozsądną cenę. Pytam dla pewności, mam nadzieję że się nie obrazi ;) , lepszy będzie od Jabla?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 21:23 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
Z tych wymienionych wyżej bez zastanowienia wybrał bym all'a ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 15:36 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 18:15
Posty: 727
Lokalizacja: Mazowsze
Panelektronik ma kilka niezłych wykrywaczy w przystępnej cenie. Ja miałem jabla - troche nim wyciągnąłem, ale jak by była okazja kupić np. używanego pioniera to wyniki będą zapewne większe.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 18:22 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam odnośnie wykrywek Pen-nik to jest opcja poczytania na forum Odkrywcy.dysponowałem kiedyś Masterem 2:n ale jest lepszy od Jabla.pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 21:29 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 19:36
Posty: 488
Lokalizacja: Białystok
Witam! Co do wykrywaczy Penelektronik, owszem MAster2 nie jest warty swojej ceny, ale czego chciec od polskiej wykrywki :P Co do Pionierka, to w takiej cenie jak ja zaproponowalem nic lepszego sie nie znajdzie. Dobry jabel jest drozszy.... Bodzio junior raczej nie jest najlepsza wykrywka i jej zasiegi, to raczej zabawka. Pionier ma np. zasieg na helmik ok.80cm! Tylko jest jedna wada, nie ma dykryminacji, ale czy jabel ma?? Tez nie ma! Ja tam <b>nie chce przekowywac</b>, ale mowie prawde :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 22 października 2006, 00:39 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam zgadzam się z tobą całkowicie. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL