Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 10:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MB Quattro - proszę o pomoc i rady
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 14:53 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Piszę do użytkowników tego wynalazku by podzielili się swoimi doświadczeniami z tym sprzętem.
Mam jak do tej pory na kocie dwa wypady z Quattro na pole i wydaje mi się ze długo reaguje na znalezisko ( z opóźnieniem).
Poza tym dźwiękowo nie jestem w stanie odróżnić głębokiego sygnału łuski od "płytkiego polmosa".
Nie chce mi się wyliczać cech Quattro które mnie drażnią. Proszę jedynie o pomoc w jego opanowaniu.
Pozdrawiam
Hans


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 16:02 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 10:10
Posty: 69
Lokalizacja: Poznan
Czesc.Ja mam Quattro pare miesiecy i perwsze pare wypadow tez mnie wkurzalo pare rzeczy,szczegolnie ze czasem potrzebuje czasu aby odroznic zlom od kolorku.Omiatam raz sygnal,za chwile juz go brak.Ale teraz gdy zaczelem czaic o co chodzi,jestem super zadowolony wychwytuje drobnice z niezlej glebokosci i jest latwy i czytelny w obsludze :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 20:21 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Czesc!
Mialem tak samo!
Na poczatku byla tragedia.
Ustaw sobie czulosc na auto, ilosc smieci na wysoko, all metal.W ten sposob szybkosc na metal znacznie wrosnie.
Wykrywka zmieni sie w jedna z najbardziej stabilnych z jaka biegalem.W ten sposob zelastwo daje niski ton a kolory wysoki.Kop kazdy sygnal do -5.Glebokie cele daja rozbiegane sygnaly przy pustym pasku glebokosci.Wielkosc i glebokosc poznasz po pin-pncie i szybkosci opadania paska podcsas podnoszenia sondy nad celem.Poza tym powyzsze ustawienie ulatwia w wychwytywaniu granicznych sygnalow.Pobiegaj z dwa tygodnie.Zobacz z jaka predkoscia maksymalna mozesz poruszac sie do przodu bez omijaniia celow.Pozniej umow sie z ekipa ktora ma wykrywki z gornej polki...Wtedy docenisz co masz w 'lapach'.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 października 2006, 23:29 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Czyli jak chodzę na ustawieniach monety&biżuteria to tracę kupę wartościowych sygnałów??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 października 2006, 08:21 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 10:10
Posty: 69
Lokalizacja: Poznan
To zalezy na co sie nastawiasz.Jak idziesz na pole gdzie poza monetkami i ew.bizuteria nie ma na co liczyc,to ten program jest super,ale gdy idziesz na jakies pobojowisko to wyciagniesz na tym programie tylko luski i pierscienie wiadace,wiec wtedy warto przejsc na all metal.Ja generalnie luski od kapsli odrozniam po wskazaniach na wyswietlaczu,polmos na 99% daje wskazania 37-40 a luska 23-32 na -monety bizuteria.Najczesciej monetki to 20-35,raz jedna boratynka dala 37.Reszte poznasz sam,ale satysfakcja gwarantowana


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL