https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Torba do minelaba. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33876 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mantas67 [ wtorek, 24 października 2006, 21:59 ] |
| Tytuł: | Torba do minelaba. |
Poszukuje jakies torby do Quattro a nie za bardzo usmiecha mi sie zaplacic 250 zl za "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!!.Macie jakies pomysly albo namiary na cos podobnego? |
|
| Autor: | SiD [ wtorek, 24 października 2006, 22:29 ] |
| Tytuł: | |
Można zastosować albo torbę wędkarską, albo specjalną Torbę Na Wykrywacz Spectry do obejrzenia na forum XLT :) Pozdrawiam SiD |
|
| Autor: | Robi [ środa, 25 października 2006, 08:29 ] |
| Tytuł: | |
A ja proponuję przejechać się do hipermarketu lub jakiegoś marketu sportowego i kupić pokrowiec na narty/snowboard. Cena już od 20 złotych, można wybrać porządną rzecz i nie przepłacać za nią. I bardzo proszę o nie reklamowanie akcesoriów dostępnych na forum XLT. Kolejny raz to będzie żółta kartka. :cop |
|
| Autor: | mantas67 [ środa, 25 października 2006, 09:12 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki.Sprobuje zastosowac pomysl Robiego.Pozdrawiam serdecznie :1 |
|
| Autor: | 111 [ środa, 25 października 2006, 09:17 ] |
| Tytuł: | |
Zrób tak jak Robi napisał. A jeśli chcesz, aby wykrywka była lepiej chroniona to wybież taki pokrowiec, który w środku ma miekką wyściółkę np. z gąbki Są też pokrowce, które po wyjęciu zawartości można nosić jako plecak. 111 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|