https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Torba do minelaba.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33876
Strona 1 z 1

Autor:  mantas67 [ wtorek, 24 października 2006, 21:59 ]
Tytuł:  Torba do minelaba.

Poszukuje jakies torby do Quattro a nie za bardzo usmiecha mi sie zaplacic 250 zl za "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!!.Macie jakies pomysly albo namiary na cos podobnego?

Autor:  SiD [ wtorek, 24 października 2006, 22:29 ]
Tytuł: 

Można zastosować albo torbę wędkarską, albo specjalną Torbę Na Wykrywacz Spectry do obejrzenia na forum XLT :)
Pozdrawiam
SiD

Autor:  Robi [ środa, 25 października 2006, 08:29 ]
Tytuł: 

A ja proponuję przejechać się do hipermarketu lub jakiegoś marketu sportowego i kupić pokrowiec na narty/snowboard. Cena już od 20 złotych, można wybrać porządną rzecz i nie przepłacać za nią.

I bardzo proszę o nie reklamowanie akcesoriów dostępnych na forum XLT. Kolejny raz to będzie żółta kartka. :cop

Autor:  mantas67 [ środa, 25 października 2006, 09:12 ]
Tytuł: 

Dzieki.Sprobuje zastosowac pomysl Robiego.Pozdrawiam serdecznie :1

Autor:  111 [ środa, 25 października 2006, 09:17 ]
Tytuł: 

Zrób tak jak Robi napisał.
A jeśli chcesz, aby wykrywka była lepiej chroniona to wybież taki pokrowiec, który w środku ma miekką wyściółkę np. z gąbki
Są też pokrowce, które po wyjęciu zawartości można nosić jako plecak.

111

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/