https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| MB Quattro - proszę o pomoc i rady https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33910 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ środa, 25 października 2006, 14:53 ] |
| Tytuł: | MB Quattro - proszę o pomoc i rady |
Piszę do użytkowników tego wynalazku by podzielili się swoimi doświadczeniami z tym sprzętem. Mam jak do tej pory na kocie dwa wypady z Quattro na pole i wydaje mi się ze długo reaguje na znalezisko ( z opóźnieniem). Poza tym dźwiękowo nie jestem w stanie odróżnić głębokiego sygnału łuski od "płytkiego polmosa". Nie chce mi się wyliczać cech Quattro które mnie drażnią. Proszę jedynie o pomoc w jego opanowaniu. Pozdrawiam Hans |
|
| Autor: | mantas67 [ środa, 25 października 2006, 16:02 ] |
| Tytuł: | |
Czesc.Ja mam Quattro pare miesiecy i perwsze pare wypadow tez mnie wkurzalo pare rzeczy,szczegolnie ze czasem potrzebuje czasu aby odroznic zlom od kolorku.Omiatam raz sygnal,za chwile juz go brak.Ale teraz gdy zaczelem czaic o co chodzi,jestem super zadowolony wychwytuje drobnice z niezlej glebokosci i jest latwy i czytelny w obsludze :1 |
|
| Autor: | Witcher [ środa, 25 października 2006, 20:21 ] |
| Tytuł: | |
Czesc! Mialem tak samo! Na poczatku byla tragedia. Ustaw sobie czulosc na auto, ilosc smieci na wysoko, all metal.W ten sposob szybkosc na metal znacznie wrosnie. Wykrywka zmieni sie w jedna z najbardziej stabilnych z jaka biegalem.W ten sposob zelastwo daje niski ton a kolory wysoki.Kop kazdy sygnal do -5.Glebokie cele daja rozbiegane sygnaly przy pustym pasku glebokosci.Wielkosc i glebokosc poznasz po pin-pncie i szybkosci opadania paska podcsas podnoszenia sondy nad celem.Poza tym powyzsze ustawienie ulatwia w wychwytywaniu granicznych sygnalow.Pobiegaj z dwa tygodnie.Zobacz z jaka predkoscia maksymalna mozesz poruszac sie do przodu bez omijaniia celow.Pozniej umow sie z ekipa ktora ma wykrywki z gornej polki...Wtedy docenisz co masz w 'lapach'. pozdrawiam |
|
| Autor: | Hans [ środa, 25 października 2006, 23:29 ] |
| Tytuł: | |
Czyli jak chodzę na ustawieniach monety&biżuteria to tracę kupę wartościowych sygnałów?? |
|
| Autor: | mantas67 [ czwartek, 26 października 2006, 08:21 ] |
| Tytuł: | |
To zalezy na co sie nastawiasz.Jak idziesz na pole gdzie poza monetkami i ew.bizuteria nie ma na co liczyc,to ten program jest super,ale gdy idziesz na jakies pobojowisko to wyciagniesz na tym programie tylko luski i pierscienie wiadace,wiec wtedy warto przejsc na all metal.Ja generalnie luski od kapsli odrozniam po wskazaniach na wyswietlaczu,polmos na 99% daje wskazania 37-40 a luska 23-32 na -monety bizuteria.Najczesciej monetki to 20-35,raz jedna boratynka dala 37.Reszte poznasz sam,ale satysfakcja gwarantowana |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|