https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Arek Rutyna https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33917 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | moowi [ środa, 25 października 2006, 17:26 ] |
| Tytuł: | Arek Rutyna |
Czy wiecie nad czym ten człowiek teraz pracuje ? Doszły mnie słuchy , że jakiś nowy Rutus ma wyskoczyć ? |
|
| Autor: | Wojtek [ środa, 25 października 2006, 18:35 ] |
| Tytuł: | |
A pracuje sobie, wiem nawet nad czym. Ale prosił, żeby nic o tym nie mówić :) |
|
| Autor: | PIŁA [ środa, 25 października 2006, 18:35 ] |
| Tytuł: | |
WITAM TEN CZŁOWIEK - jest naszym kolegą z Forum więc łatwiej byłoby zapytac na PRIVa Pozdrawiam PIŁA |
|
| Autor: | DarekD [ środa, 25 października 2006, 18:51 ] |
| Tytuł: | . |
Zgaduję.. nad wykrywaczem? :) Zaprzestano produkcji Ultry2 więc to będzie pewnie jej następca. Poczekajmy,nie ma co poganiać. :za Pozdrawiam Darek |
|
| Autor: | moowi [ środa, 25 października 2006, 19:03 ] |
| Tytuł: | |
PIŁA napisał(a): WITAM
TEN CZŁOWIEK - jest naszym kolegą z Forum więc łatwiej byłoby zapytac na PRIVa Pozdrawiam PIŁA Nie wiedziałem że jest na forum , ale pisząc "ten człowiek" oddaje mu swój szacunek. Więc nie "TEN CZŁOWIEK" Pozdrawiam |
|
| Autor: | moowi [ środa, 25 października 2006, 19:06 ] |
| Tytuł: | |
prezesszczepan napisał(a): A pracuje sobie, wiem nawet nad czym. Ale prosił, żeby nic o tym nie mówić :)
OK , nie będę drążył tematu |
|
| Autor: | Polak [ czwartek, 26 października 2006, 10:46 ] |
| Tytuł: | |
prezesszczepan napisał(a): A pracuje sobie, wiem nawet nad czym. Ale prosił, żeby nic o tym nie mówić :)
Wystarczyło uważnie obserwować 2-3 fora internetowe, żeby bardzo dużo o nowej wykrywca się dowiedzieć ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|