https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Arek Rutyna
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33917
Strona 1 z 1

Autor:  moowi [ środa, 25 października 2006, 17:26 ]
Tytuł:  Arek Rutyna

Czy wiecie nad czym ten człowiek teraz pracuje ? Doszły mnie słuchy , że jakiś nowy Rutus ma wyskoczyć ?

Autor:  Wojtek [ środa, 25 października 2006, 18:35 ]
Tytuł: 

A pracuje sobie, wiem nawet nad czym. Ale prosił, żeby nic o tym nie mówić :)

Autor:  PIŁA [ środa, 25 października 2006, 18:35 ]
Tytuł: 

WITAM

TEN CZŁOWIEK - jest naszym kolegą z Forum więc łatwiej byłoby zapytac na PRIVa


Pozdrawiam PIŁA

Autor:  DarekD [ środa, 25 października 2006, 18:51 ]
Tytuł:  .

Zgaduję.. nad wykrywaczem? :)
Zaprzestano produkcji Ultry2 więc to będzie pewnie jej następca.
Poczekajmy,nie ma co poganiać.
:za
Pozdrawiam
Darek

Autor:  moowi [ środa, 25 października 2006, 19:03 ]
Tytuł: 

PIŁA napisał(a):
WITAM

TEN CZŁOWIEK - jest naszym kolegą z Forum więc łatwiej byłoby zapytac na PRIVa


Pozdrawiam PIŁA

Nie wiedziałem że jest na forum , ale pisząc "ten człowiek" oddaje mu swój szacunek. Więc nie "TEN CZŁOWIEK"
Pozdrawiam

Autor:  moowi [ środa, 25 października 2006, 19:06 ]
Tytuł: 

prezesszczepan napisał(a):
A pracuje sobie, wiem nawet nad czym. Ale prosił, żeby nic o tym nie mówić :)


OK , nie będę drążył tematu

Autor:  Polak [ czwartek, 26 października 2006, 10:46 ]
Tytuł: 

prezesszczepan napisał(a):
A pracuje sobie, wiem nawet nad czym. Ale prosił, żeby nic o tym nie mówić :)


Wystarczyło uważnie obserwować 2-3 fora internetowe, żeby bardzo dużo o nowej wykrywca się dowiedzieć ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/