Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 09:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: mirakl
PostNapisane: środa, 4 października 2006, 14:04 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 20 lutego 2004, 16:16
Posty: 1167
Lokalizacja: Gr.Gorschutz
witam
czy ma ktoś może kontakt z producentem tych wykrywaczy? bo ani telefon ani adres meil nie odpowiadają
czy wie ktos co sie moze stalo?
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 października 2006, 14:22 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
W miejscu gdzie producent miał swoją siedzibę, trwają właśnie prace przy budowie trasy szybkiego ruchu.
Jednym słowem producent rozpłynął się we mgle i to już jakiś czas temu. Mój brat ma Mirakla i również poszukuje producenta. Mieszka 10 km od jego byłej firmy, a mimo to nie udało mu się trafić na żaden ślad. Obawiam się, że producent nie chce aby go odnaleziono :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 28 października 2006, 23:09 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 20 lutego 2004, 16:16
Posty: 1167
Lokalizacja: Gr.Gorschutz
sory renald ze dopiero teraz pisze ale zapomnialem sobie o tym temacie :) jestem ciekaw czemu zlikwidowal zaklad i chce zeby o nim zapomniano... ja chodzilem pol roczku z tym wykrywaczem i fajne trafienia na nim mialem kumple ochrzcili go poduszkowiec ze wzgledu na cewke ale fajnie sie z nim chodzilo bo na razie go musze naprawic...
jak bys cos wiedzial daj znac
dzieki i pozdro :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: sobota, 28 października 2006, 23:39 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
Też go szukają, coś tam wiedzą podobno:
http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=364786
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 października 2006, 11:39 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 19 listopada 2002, 01:00
Posty: 245
Lokalizacja: woj.LUBELSKIE
Kolega z tamtego forum ma rację Mirakl CX38 oparty jest na F555.
Miałm okazję naprawiać koledze. Jest troszeczkę ciasno upakowany, bardzo zły dostęp do elektroniki, łatwo można coś skopać, pourywać kabelki itp.i dlatego narażony na uszkodzenia. Sonda faktycznie przypomina poduszkowiec, ale była za to bardzo stabilna. Ogólnie sprzet był OK jeżeli chodzi o grubsze żelastwo, do monet niespecjalny i dlatego kolega odłożył go i przeskoczyl na dynamika
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL