https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Cewka z Minelaba Soverigna do Quattro https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34184 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ wtorek, 31 października 2006, 00:16 ] |
| Tytuł: | Cewka z Minelaba Soverigna do Quattro |
Posiadam wielką cewkę do Soverigna gt i chciałem jej użyć w kombinacji z quattro. Czy jest to możliwe, czy też spowoduje uszkodzenie sprzętu?? |
|
| Autor: | SiD [ wtorek, 31 października 2006, 00:51 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem jak z uszkodzeniem, wiem natomiast, że cewki te nie są kompatybilne, czyli nawet jeżeli sprzętu nie uszkodzisz to wykrywacz nie będzie działał. |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ wtorek, 31 października 2006, 01:01 ] |
| Tytuł: | |
witam .nie da rady,ja posiadam sprzęt troszkę inny szt 3 C.scope ,ale tej samej firmy,i przekladka cewki z jednego do drugiego nie jest możliwa. pozdrawiam :) ps. troszkę szkoda? :n |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|