https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

c-scope cs 4 zx - pytanko
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34190
Strona 1 z 1

Autor:  nr44 [ wtorek, 31 października 2006, 09:06 ]
Tytuł:  c-scope cs 4 zx - pytanko

Witam
Ostatnio zakupiłem na eBay brytyjskim s-cope sc4zx, poszukuje kogoś kto używa takiego sprzętu.
pozdrawiam
nr44

Autor:  Arkadio.IE [ wtorek, 31 października 2006, 20:38 ]
Tytuł: 

witam,nie chodziłem z tym sprzętem dość wiele , pewnie coś da się zrobić,ale najlepiej na priwa,ok pozdrawiam :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/