https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| c-scope cs 4 zx - pytanko https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34190 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | nr44 [ wtorek, 31 października 2006, 09:06 ] |
| Tytuł: | c-scope cs 4 zx - pytanko |
Witam Ostatnio zakupiłem na eBay brytyjskim s-cope sc4zx, poszukuje kogoś kto używa takiego sprzętu. pozdrawiam nr44 |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ wtorek, 31 października 2006, 20:38 ] |
| Tytuł: | |
witam,nie chodziłem z tym sprzętem dość wiele , pewnie coś da się zrobić,ale najlepiej na priwa,ok pozdrawiam :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|