https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Rutus z allegro z cewką od solarisa-nadaje się na militarkę
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34255
Strona 1 z 1

Autor:  BurstShot [ środa, 1 listopada 2006, 17:19 ]
Tytuł:  Rutus z allegro z cewką od solarisa-nadaje się na militarkę

Witam.
Szybkie pytanko, i mam nadzieje że szybka odpowiedź.
Czy rutus z taką cewką nadaje się do poszukiwań militariów ?
http://www.allegro.pl/item137573782_rut ... warto.html

Autor:  Maras1 [ środa, 1 listopada 2006, 18:29 ]
Tytuł: 

witam

W Solarisie ta cewka sprawuje się bardzo dobrze.
Nie mam powodów do narzekań zarówno na militarce jak i na drobnicy.

Pozdrawiam.

Autor:  beaviso [ środa, 1 listopada 2006, 21:26 ]
Tytuł: 

Mam identyczny. Nadaje się do wszystkiego.
Oczywiście osiągi ma jak First Plus, a nie Solaris, ale nie znaczy to wcale że złe - dla mnie całkiem wystarczające. To jest wykrywka uchodząca za "fartowną", nie budząca żadnych kontrowersji, jak to ma miejsce w modelach UltraII i Solaris. Do tego dobra dla początkującego.

M.

Autor:  Arkadio.IE [ środa, 1 listopada 2006, 23:21 ]
Tytuł: 

witam wybraleś :1

Autor:  Lipek [ środa, 1 listopada 2006, 23:44 ]
Tytuł: 

Michał, a jakie kontrowersje wzbudza Ultra 2? Zaintrygowałeś mnie teraz :666 :piwo
Pozdrawiam!

Autor:  stedke [ czwartek, 2 listopada 2006, 00:08 ]
Tytuł: 

widocznie mam "fartownego" solarisa i inne osoby ktore tez go posiadaja takze...nie rozumiem za bardzo....

Autor:  beaviso [ czwartek, 2 listopada 2006, 01:25 ]
Tytuł: 

Lipek, co do Ultry2 w zauważalny sposób występowały powtarzające się kontrowersje odnośnie dyskryminacji, zaś do Solarisa ciskają się nowi/leniwi użytkownicy, którzy nie potrafią go opanować. Natomiast w przypadku Firstów Plusów nie pamiętam, aby powtarzały się jakiekolwiek zarzuty (z wyjątkiem wad starej "pełnej" sondy, oczywiście). Taka wykrywka za 300 zł to mniej niż pół darmo :) Teraz - gdybym miał kasę - kupiłbym na 2007. rok Vaquero, ale i tak Plusika zostawiłbym sobie w II linii. Ktoś kiedyś powiedział, może nawet sam p. Arek, że First+ miał w sobie to "coś" :1

Pozdrowienia,
M.

Autor:  Polak [ czwartek, 2 listopada 2006, 07:53 ]
Tytuł: 

beaviso napisał(a):
Ktoś kiedyś powiedział, może nawet sam p. Arek, że First+ miał w sobie to "coś" :1

Pozdrowienia,
M.


To samo co First- cudowny pin-point :luv

Autor:  BurstShot [ piątek, 3 listopada 2006, 20:34 ]
Tytuł: 

teraz jeszcze muszę wygrac aukcje.
:jump
Zebym to ja wygrał....wygram, muszę wygrac, już wygrałem....ten rutus jest mój, mój i tylko mój.
Musze go miec :)

Autor:  Arkadio.IE [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 00:42 ]
Tytuł: 

witam ,powodzenia w negocjacjach.a pózniej w wykopkach. dobry wybór. pozdrawiam :1

Autor:  beaviso [ niedziela, 12 listopada 2006, 04:16 ]
Tytuł: 

No proszę, poszedł za 840 zł, niezła cena!
Niedawno myślałem, że mój wart jest jakieś 800-900 zł i jak widać rynek to potwierdza :) Nieźle trzyma wartość, bo kupiłem przed 2 laty za 1000 zł. Widać, co to znaczy dobra opinia :D

Autor:  RG42 [ niedziela, 12 listopada 2006, 15:12 ]
Tytuł: 

BurstShot, udało Ci się?

Pozdrawiam,
RG42

Autor:  Zenek_Bębenek [ piątek, 17 listopada 2006, 23:40 ]
Tytuł: 

beaviso napisał(a):
No proszę, poszedł za 840 zł, niezła cena!
Niedawno myślałem, że mój wart jest jakieś 800-900 zł i jak widać rynek to potwierdza :) Nieźle trzyma wartość, bo kupiłem przed 2 laty za 1000 zł. Widać, co to znaczy dobra opinia :D


Tak potwierdza to renomę , ale i głupotę też.Z wysyłką wyjdzie koło 900zł, czyli niecałe 3 stówki taniej niż nowiutki solaris zresztą za tysiaka już możn kupić lepszy sprzęt, albo z takiej samej półki ale NOWY.cena końcowa jest zbyt wielka, aaa i jeszcze jedno, sama renoma nie wystarczy, renoma nie obsłuży za ciebie wykrywacza, nie będzie też za ciebie kopać.Najważniejsze jest szczęście, wiedza i umiejętności.Znam kolesia który beznadziejnym wykrywaczem wyciąga naprawdę dużo monet.Ten wykrywacz o którym mowa też kosztuje ok 1000zł, i wcale dobry nie jest :666 jednym słowem renoma modeli first to nie wszystko, zresztą miałem okazje przetestować obydwa, i jeśli chodzi o zasięgi to jest w sumie tak samo, tyle że + ma parę bajerów, co do zasięgów , to jest to półka z napisem "trochę lepszy niż przeciętny" także szału nie ma, solaris ma o wiele lepsze zasięgi, no i nie oszukujmy się o niebo lepiej wygląda , od modeli z serii First zalatuje takim "chałupnictwem".

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/