Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 20:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bounty Hunter Tracker IV
PostNapisane: niedziela, 5 listopada 2006, 16:37 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
witam chce sie dowiedziec czy Bounty Hunter Tracker IV jest dobrym wykrywaczem na monetki??

mam zamiar taki nabyc wiec co wy na to??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 5 listopada 2006, 17:08 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
...


Ostatnio edytowano niedziela, 5 listopada 2006, 17:10 przez Van Worden, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 5 listopada 2006, 17:09 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Van Worden napisał(a):
Witam!

Skoro masz Smętka to domyślam się, że to Twój pierwszy wykrywacz typowo na monetki? Jesli tak, to jest to dobry wybór żeby spróbować, czy poszukiwanie monetek będzie Ci się podobało.. To lekki wykrywacz z dobrą dyskryminacją z możliwościa wymiany cewki, co jest absolutnie niespotykane w tej klasie sprzętu :1 Nie oczekuj fenomenalnego zasięgu, ale w tej cenie i przy tej dyskryminacji, to naprawdę świetne wprowadzenie. Jeśli znajdziesz fajną monetkową miejscówkę, to będziesz czesał aż miło :) Czasem zdarzają się z drugiej ręki w świetnych cenach.
Tu masz kilka linków do obejrzenia:
http://www.amazon.com/Bounty-Hunter-Tra ... B00005A3L1
http://metaldetectorreviews.net/detecto ... cker4.html
http://www.joanallen.co.uk/a_testreport ... c=internal

Jeśli nie jesteś obcojęzyczny ;) to mogę Ci powiedzieć, że większość opinii jest zdecydowanie na plus :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 5 listopada 2006, 18:56 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
wiec tak - mam smetka i go zostawiam na militarke bo uwaza ze to sprzet najlepszy w swojej klasie...
ostatnio pojechałem ze znajomym na pole i on mial tesoro a ja swojego smetka...on wyciagnal z jakies 9 moniakow z roznych okresow a ja ze smetkiem nic ... czy jezeli kto s wyciaga 9 monet tessoro to czy ja mam szanse wyciagnac buonty hunterem trackerem IV chociaz jedna to bede szczesliwy i wtedy sprzet sie sprawdzi.... i od tego czasu chce miec cos na monetki gdyz na militarke nie zawsze mozna jezdzic chociazby z braku transportu... wiec jak mi radzisz kwatermistrzu??/



dziekuje

i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 5 listopada 2006, 23:48 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
ja Ci poradzę.
Miałem przez pół roku. Sprzedałem i się z tego cieszę:)
Moim zdaniem nieporozumienie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 14:27 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Podtrzymuję swoje zdanie - w tej klasie cenowej nic lepszego na start nie ma :) Możesz dołożyc parę stów i kupic co innego, ale w ten sposób można eksperymentować w nieskończoność ;) Na polu, które opisałes, też znajdziesz monetki. Kropka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 15:28 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Za kilkaset złotych też możesz kupić Tesoro, może trochę drożej niż kosztuje BHIV a możesz mieć takie same szanse jak znajomy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:35 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Dozbieraj na coś lepszego-Rutusa Firsta czu Ultrę 2 albo na Tesoro. Szkoda ładować kasę w BH Trackera IV.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:58 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Różnica w cenie do Tesoro Compadre to prawie 300złotych, więc to już nie żarty ;) W tej cenie jest też ACE 250 i to jego bym wolał od Compadre. To tylko moja opinia :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 18:46 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
W grę wchodzą przecież także używane. Obecnie Compadre jest sprzedawany z cewką 20 cm i niewiele ustępuje Silverowi uMAX a jest niezwykle skutecznym wykrywaczem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 20:26 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Ja nie twierdże, że nie jest skuteczny, ale przecież używane są także i inne sprzęty a różnica zawsze będzie wynosiła kilkaset złotych, obojętnie czy to nowy czy używany..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 20:44 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2006, 12:44
Posty: 114
Lokalizacja: Gostyń
Święta prawda kolego Denar, Compadre ustępuje Silver uMax, ale Garrett ACE 250 jest od niego głębszy o 3,4 centymetry. Znam to z autopsji i podpisuję się pod tym oburącz.

Edd


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 21:57 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 listopada 2005, 22:55
Posty: 47
Lokalizacja: Toruń
Edd widzę w Twoim opisie, że masz zarówno ALL1 jak i ACE 250, czy mógłbyć powiedzieć, który jest "głębszy"?

Co do BH IV to w pełni zgadzam się z Van Wordenem. Dobry wykrywacz na początek przygody z poszukiwaniami drobiazgów. Dodam, że używany BH IV jest także tańszy od nowego.
Pozdrawiam Manick


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 23:18 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2006, 12:44
Posty: 114
Lokalizacja: Gostyń
ALL w uproszczonej wersji (taki właśnie posiadam), jest jednak głębszy od ACE. Garrett jednak ma nad nim przewagę jeśli chodzi o szybkość przemiatania. All lubi po prostu się zatkać i potrzebuje chwili żeby wrócić do normalnego stanu. Trudno się przyzwyczaić po przesiadce z Ace na Ala. Wydajność 250 w porównaniu z Alem jest jednak większa, dlatego używam go chętniej. Alem powracam tam gdzie pozamiatałem już ACE, wychodzą nadal fanty, ale zuważyłem regułę że łapie monety o większej średnicy i głębiej zalegające. Drobne monety wychodzą słabiej, dlatego uważam że All z cewką 25 cm ma mniejszą czułość od ACE. Zimą postaram się zrobić sondę o średnicy 20 cm, mam nadzieję że zwiększy się czułość. All to dobry wykrywacz, potrafi zaskoczyć swoimi zasięgami co nieraz już udowodnił i wprowadził mnie w zdumienie. Polecam go wszystkim, którym nieobca jest umiejętność posługiwania się lutownicą i podstawowa znajomość elektroniki. Pozdrawiam.
Edd


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL