https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co sądzicie o tych wykrywaczach?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34341
Strona 1 z 1

Autor:  omlet [ piątek, 3 listopada 2006, 18:15 ]
Tytuł:  Co sądzicie o tych wykrywaczach?

Witam.
Tak jak w temacie, co sądzicie o tych wykrywkach?
http://www.geodetektor.com/Pirat.html
http://www.geodetektor.com/centurion.html
Z góry dziękuję. :1

Autor:  Arkadio.IE [ piątek, 3 listopada 2006, 19:06 ]
Tytuł: 

witam ,chcesz kupić . ps .ładny kolor ma :luv ? pozdrawiam

Autor:  michal_kk [ piątek, 3 listopada 2006, 19:13 ]
Tytuł: 

centuriona nie znam, ale pirata omiń szerokim łukiem! Niestety miałem z nim stycznośc nie dawno...

Autor:  SiD [ piątek, 3 listopada 2006, 20:40 ]
Tytuł: 

Zdecydowanie i stanowczo odradzam oba modele jak i producenta. Proponuje poszukać bardziej sprawdzonych rozwiązań.

Autor:  Arkadio.IE [ piątek, 3 listopada 2006, 20:46 ]
Tytuł: 

witam.chcesz wydać pieniądze na ten sprzęt?są naprawde lepsze rozwiazania.jest pare wykrywek w tej cenie,wystarczy poszukać. ps. lub pare złotych więcej,ale bedziesz miał coś normalnego.pozdrawiam :1

Autor:  omlet [ sobota, 4 listopada 2006, 20:00 ]
Tytuł: 

Serdeczne dzięki za wasze opinie.
Tak podejrzewałem że to szmelc.
Pozdrawiam omlet :1

Autor:  Arkadio.IE [ sobota, 4 listopada 2006, 21:13 ]
Tytuł: 

witam .daj znać czego chcesz szukać ?albo czego potrzebujesz .pozdrawiam :1

Autor:  omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 20:59 ]
Tytuł: 

Szukam odpowiedniej wykrywki na kolorki i na militarkę.
pozdrawiam omlet.

Autor:  Wojtek [ niedziela, 5 listopada 2006, 21:04 ]
Tytuł: 

Pytanie ile masz kasy na wykrywkę ?

Autor:  omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:31 ]
Tytuł: 

Interesuje mnie coś do 600 PLN.

Autor:  Wojtek [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:33 ]
Tytuł: 

No to polecam coś z wcześniejszych modeli Rutusa np. First plus. Dobra wykrywka, uniwersalna i nie za droga.

Autor:  omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:36 ]
Tytuł: 

A co sądzisz o Cyklopie?

Autor:  Wojtek [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:45 ]
Tytuł: 

Ten wykrywacz to stara konstrukcja, Cyklop był urządzeniem na którym jego konstruktor uczył budować się wykrywacze, więc zdecydowanie polecam firsta gdyż jest to konstrukcja o niebo lepsza od Cyklopa.

Autor:  omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:49 ]
Tytuł: 

Serdeczne dzięki.
pozdrawiam omlet :pa

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/