https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co sądzicie o tych wykrywaczach? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34341 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | omlet [ piątek, 3 listopada 2006, 18:15 ] |
| Tytuł: | Co sądzicie o tych wykrywaczach? |
Witam. Tak jak w temacie, co sądzicie o tych wykrywkach? http://www.geodetektor.com/Pirat.html http://www.geodetektor.com/centurion.html Z góry dziękuję. :1 |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ piątek, 3 listopada 2006, 19:06 ] |
| Tytuł: | |
witam ,chcesz kupić . ps .ładny kolor ma :luv ? pozdrawiam |
|
| Autor: | michal_kk [ piątek, 3 listopada 2006, 19:13 ] |
| Tytuł: | |
centuriona nie znam, ale pirata omiń szerokim łukiem! Niestety miałem z nim stycznośc nie dawno... |
|
| Autor: | SiD [ piątek, 3 listopada 2006, 20:40 ] |
| Tytuł: | |
Zdecydowanie i stanowczo odradzam oba modele jak i producenta. Proponuje poszukać bardziej sprawdzonych rozwiązań. |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ piątek, 3 listopada 2006, 20:46 ] |
| Tytuł: | |
witam.chcesz wydać pieniądze na ten sprzęt?są naprawde lepsze rozwiazania.jest pare wykrywek w tej cenie,wystarczy poszukać. ps. lub pare złotych więcej,ale bedziesz miał coś normalnego.pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | omlet [ sobota, 4 listopada 2006, 20:00 ] |
| Tytuł: | |
Serdeczne dzięki za wasze opinie. Tak podejrzewałem że to szmelc. Pozdrawiam omlet :1 |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ sobota, 4 listopada 2006, 21:13 ] |
| Tytuł: | |
witam .daj znać czego chcesz szukać ?albo czego potrzebujesz .pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 20:59 ] |
| Tytuł: | |
Szukam odpowiedniej wykrywki na kolorki i na militarkę. pozdrawiam omlet. |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 5 listopada 2006, 21:04 ] |
| Tytuł: | |
Pytanie ile masz kasy na wykrywkę ? |
|
| Autor: | omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:31 ] |
| Tytuł: | |
Interesuje mnie coś do 600 PLN. |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:33 ] |
| Tytuł: | |
No to polecam coś z wcześniejszych modeli Rutusa np. First plus. Dobra wykrywka, uniwersalna i nie za droga. |
|
| Autor: | omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:36 ] |
| Tytuł: | |
A co sądzisz o Cyklopie? |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:45 ] |
| Tytuł: | |
Ten wykrywacz to stara konstrukcja, Cyklop był urządzeniem na którym jego konstruktor uczył budować się wykrywacze, więc zdecydowanie polecam firsta gdyż jest to konstrukcja o niebo lepsza od Cyklopa. |
|
| Autor: | omlet [ niedziela, 5 listopada 2006, 22:49 ] |
| Tytuł: | |
Serdeczne dzięki. pozdrawiam omlet :pa |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|