https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Bounty Hunter Tracker IV https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34397 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | przemko89 [ niedziela, 5 listopada 2006, 16:37 ] |
| Tytuł: | Bounty Hunter Tracker IV |
witam chce sie dowiedziec czy Bounty Hunter Tracker IV jest dobrym wykrywaczem na monetki?? mam zamiar taki nabyc wiec co wy na to?? |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 5 listopada 2006, 17:08 ] |
| Tytuł: | |
... |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 5 listopada 2006, 17:09 ] |
| Tytuł: | |
Van Worden napisał(a): Witam!
Skoro masz Smętka to domyślam się, że to Twój pierwszy wykrywacz typowo na monetki? Jesli tak, to jest to dobry wybór żeby spróbować, czy poszukiwanie monetek będzie Ci się podobało.. To lekki wykrywacz z dobrą dyskryminacją z możliwościa wymiany cewki, co jest absolutnie niespotykane w tej klasie sprzętu :1 Nie oczekuj fenomenalnego zasięgu, ale w tej cenie i przy tej dyskryminacji, to naprawdę świetne wprowadzenie. Jeśli znajdziesz fajną monetkową miejscówkę, to będziesz czesał aż miło :) Czasem zdarzają się z drugiej ręki w świetnych cenach. Tu masz kilka linków do obejrzenia: http://www.amazon.com/Bounty-Hunter-Tra ... B00005A3L1 http://metaldetectorreviews.net/detecto ... cker4.html http://www.joanallen.co.uk/a_testreport ... c=internal Jeśli nie jesteś obcojęzyczny ;) to mogę Ci powiedzieć, że większość opinii jest zdecydowanie na plus :1 |
|
| Autor: | przemko89 [ niedziela, 5 listopada 2006, 18:56 ] |
| Tytuł: | |
wiec tak - mam smetka i go zostawiam na militarke bo uwaza ze to sprzet najlepszy w swojej klasie... ostatnio pojechałem ze znajomym na pole i on mial tesoro a ja swojego smetka...on wyciagnal z jakies 9 moniakow z roznych okresow a ja ze smetkiem nic ... czy jezeli kto s wyciaga 9 monet tessoro to czy ja mam szanse wyciagnac buonty hunterem trackerem IV chociaz jedna to bede szczesliwy i wtedy sprzet sie sprawdzi.... i od tego czasu chce miec cos na monetki gdyz na militarke nie zawsze mozna jezdzic chociazby z braku transportu... wiec jak mi radzisz kwatermistrzu??/ dziekuje i pozdrawiam |
|
| Autor: | Hans [ niedziela, 5 listopada 2006, 23:48 ] |
| Tytuł: | |
ja Ci poradzę. Miałem przez pół roku. Sprzedałem i się z tego cieszę:) Moim zdaniem nieporozumienie |
|
| Autor: | Van Worden [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 14:27 ] |
| Tytuł: | |
Podtrzymuję swoje zdanie - w tej klasie cenowej nic lepszego na start nie ma :) Możesz dołożyc parę stów i kupic co innego, ale w ten sposób można eksperymentować w nieskończoność ;) Na polu, które opisałes, też znajdziesz monetki. Kropka. |
|
| Autor: | Denar [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 15:28 ] |
| Tytuł: | |
Za kilkaset złotych też możesz kupić Tesoro, może trochę drożej niż kosztuje BHIV a możesz mieć takie same szanse jak znajomy. |
|
| Autor: | Lipek [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:35 ] |
| Tytuł: | |
Dozbieraj na coś lepszego-Rutusa Firsta czu Ultrę 2 albo na Tesoro. Szkoda ładować kasę w BH Trackera IV. |
|
| Autor: | Van Worden [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:58 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Różnica w cenie do Tesoro Compadre to prawie 300złotych, więc to już nie żarty ;) W tej cenie jest też ACE 250 i to jego bym wolał od Compadre. To tylko moja opinia :) |
|
| Autor: | Denar [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 18:46 ] |
| Tytuł: | |
W grę wchodzą przecież także używane. Obecnie Compadre jest sprzedawany z cewką 20 cm i niewiele ustępuje Silverowi uMAX a jest niezwykle skutecznym wykrywaczem. |
|
| Autor: | Van Worden [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 20:26 ] |
| Tytuł: | |
Ja nie twierdże, że nie jest skuteczny, ale przecież używane są także i inne sprzęty a różnica zawsze będzie wynosiła kilkaset złotych, obojętnie czy to nowy czy używany.. |
|
| Autor: | Edd [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 20:44 ] |
| Tytuł: | |
Święta prawda kolego Denar, Compadre ustępuje Silver uMax, ale Garrett ACE 250 jest od niego głębszy o 3,4 centymetry. Znam to z autopsji i podpisuję się pod tym oburącz. Edd |
|
| Autor: | Manick [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 21:57 ] |
| Tytuł: | |
Edd widzę w Twoim opisie, że masz zarówno ALL1 jak i ACE 250, czy mógłbyć powiedzieć, który jest "głębszy"? Co do BH IV to w pełni zgadzam się z Van Wordenem. Dobry wykrywacz na początek przygody z poszukiwaniami drobiazgów. Dodam, że używany BH IV jest także tańszy od nowego. Pozdrawiam Manick |
|
| Autor: | Edd [ poniedziałek, 6 listopada 2006, 23:18 ] |
| Tytuł: | |
ALL w uproszczonej wersji (taki właśnie posiadam), jest jednak głębszy od ACE. Garrett jednak ma nad nim przewagę jeśli chodzi o szybkość przemiatania. All lubi po prostu się zatkać i potrzebuje chwili żeby wrócić do normalnego stanu. Trudno się przyzwyczaić po przesiadce z Ace na Ala. Wydajność 250 w porównaniu z Alem jest jednak większa, dlatego używam go chętniej. Alem powracam tam gdzie pozamiatałem już ACE, wychodzą nadal fanty, ale zuważyłem regułę że łapie monety o większej średnicy i głębiej zalegające. Drobne monety wychodzą słabiej, dlatego uważam że All z cewką 25 cm ma mniejszą czułość od ACE. Zimą postaram się zrobić sondę o średnicy 20 cm, mam nadzieję że zwiększy się czułość. All to dobry wykrywacz, potrafi zaskoczyć swoimi zasięgami co nieraz już udowodnił i wprowadził mnie w zdumienie. Polecam go wszystkim, którym nieobca jest umiejętność posługiwania się lutownicą i podstawowa znajomość elektroniki. Pozdrawiam. Edd |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|