Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: NOWA CEWKA DO ACE 250
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 09:45 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 11:36
Posty: 230
Co myślicie o nowej cewce do ACE 250?
Sprzedawcy oferują 9x12 ACE PROformance, czy ktoś to już testował w terenie?
A może jest jakaś inna cewka godna uwagi?
Wszelkie opinie mile widziane. (Może jest już taki temat, to proszę o link)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 13:20 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:26
Posty: 133
Lokalizacja: Poznań
Tu masz testy kolegi Grzebiuszka, cały wątek gdzieś tu jest, ale musisz poszukać.

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 13:43 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2006, 09:01
Posty: 363
Lokalizacja: Polska
slyszalem ze duza cewka gorzej wykrywa monety czy to prawda?? choc patrzac na testy grzebiuszki jest odwrotnie. jak z tym wreszcie jest. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 14:38 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Nie. Cewka jest bardzo czuła a Ty masz zapewne na myśli fakt, że mniejszą cewką wykryje się wiecej monet pośród śmieci, co jest prawdą w każdym przypadku.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 17:20 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2006, 09:01
Posty: 363
Lokalizacja: Polska
a co mozecie powiedziec o tej cewce ACE Sniper 4.5" (11.5 cm)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 18:35 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

To typowa ceweczka "snajperska" do wychwytywania monetek i kolorków w mocno zaśmieconym terenie. Warto coś takiego używać jeśli szukamy w trudnym terenie. Każda cewka tego rodzaju zdecydowanie zwieksza nasze szanse na znalezienie czegoś, co zostałoby ominięte przez cewki standardowe bądź większe. Oczywiście zasięg mniejszy niż w standardowej, ale zwiększona czułość na drobnicę. Dodam, że pokazuje to profesjonalne podejście Garretta do sprawy, bo jednak zabezpieczył linię ACE w komplet cewek do różnych zastosowań. Tu nawet Minelab z droższą X-Terrą tego jeszcze nie zrobił do końca, nie wspominając już np. o Tekneticsie :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 19:03 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2006, 09:01
Posty: 363
Lokalizacja: Polska
wedlug Ciebie Van Worden ktora cewka do ace jest najlepsza?? pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 19:09 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
marek1105 napisał(a):
wedlug Ciebie Van Worden ktora cewka do ace jest najlepsza?? pozdrawiam

Troszkę sie wtrące ale na mój gust to to najlepsza jest standartowa 6,5x9" cewka RHINO TOUGH PROformance. Podobno ta większa cewka rewelacji nie robi, a dużo kosztuje i szkoda kasy na nią. Mała tak jak pisał VW służy do poszukiwań w zaśmieconym terenie więc można powiedzieć, że nadaje się tylko okazjonalnie do łażenia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 20:15 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 11:36
Posty: 230
Wszystkimktórzy zabrali głos wielkie dzięki i :piwo
Chodziło mi o spostrzeżenia kogoś kto z taką cewką pomyka.
Wydawać by się mogło,że cewka powinna mieć zasięgi o połowe lepsze-- bo jest o połowę większa.
:jump ale wykombinowałem co? :jump
A tu z diagramu wynika wzrost zasięgu 2-3cm tylko, czy aż?
Dalej mam mętlik w głowie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: wtorek, 14 listopada 2006, 20:55 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
2-3cm w GRUNCIE to sporo, czasem to "słyszeć" lub "nie słyszeć" sygnał, czyli mieć albo nie mieć fanta. Ale od tych wynikow w powietrzu trzeba w gruncie jeszcze nieco odjąć, niestety :(
Gdybym miał taka cewkę stosowałbym z przyjemnością :) ,ale wydawać na nią ..set złotych dodatkowo ? NIE
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 listopada 2006, 01:25 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2002, 00:00
Posty: 2064
Lokalizacja: Gliwice
Chyba zawsze patrzy się na stosunek jakośc do ceny. Ta cewka kosztuje chyba ok 400 zł ,a wzrost czułości jest nieznaczny. Dlatego chyba nie warto. moje testy i ich opis tutaj
viewtopic.php?t=24770&start=12


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 listopada 2006, 14:02 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Tak jak napisał PrezesSzczepan - najlepsza jest standardowa. Jesli miałbym jeszcze coś dokupować to ceweczkę snajperską, bo to zawsze warto mieć. Ale ja specjalizuję się w drobnicy. Na grubszego zwierza (choć można się sprzeczać czy jest sens na niego polować z ACE250 ;) ) lepsza od standardowej byłaby większa cewka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL