Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rutus z allegro z cewką od solarisa-nadaje się na militarkę
PostNapisane: środa, 1 listopada 2006, 17:19 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2005, 11:45
Posty: 269
Witam.
Szybkie pytanko, i mam nadzieje że szybka odpowiedź.
Czy rutus z taką cewką nadaje się do poszukiwań militariów ?
http://www.allegro.pl/item137573782_rut ... warto.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 listopada 2006, 18:29 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): sobota, 26 sierpnia 2006, 00:05
Posty: 64
Lokalizacja: Pomorze
witam

W Solarisie ta cewka sprawuje się bardzo dobrze.
Nie mam powodów do narzekań zarówno na militarce jak i na drobnicy.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 listopada 2006, 21:26 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 20:04
Posty: 364
Lokalizacja: Gdańsk
Mam identyczny. Nadaje się do wszystkiego.
Oczywiście osiągi ma jak First Plus, a nie Solaris, ale nie znaczy to wcale że złe - dla mnie całkiem wystarczające. To jest wykrywka uchodząca za "fartowną", nie budząca żadnych kontrowersji, jak to ma miejsce w modelach UltraII i Solaris. Do tego dobra dla początkującego.

M.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 listopada 2006, 23:21 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam wybraleś :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 listopada 2006, 23:44 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Michał, a jakie kontrowersje wzbudza Ultra 2? Zaintrygowałeś mnie teraz :666 :piwo
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 listopada 2006, 00:08 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 14 marca 2005, 17:43
Posty: 390
Lokalizacja: Kraj absurdu
widocznie mam "fartownego" solarisa i inne osoby ktore tez go posiadaja takze...nie rozumiem za bardzo....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 listopada 2006, 01:25 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 20:04
Posty: 364
Lokalizacja: Gdańsk
Lipek, co do Ultry2 w zauważalny sposób występowały powtarzające się kontrowersje odnośnie dyskryminacji, zaś do Solarisa ciskają się nowi/leniwi użytkownicy, którzy nie potrafią go opanować. Natomiast w przypadku Firstów Plusów nie pamiętam, aby powtarzały się jakiekolwiek zarzuty (z wyjątkiem wad starej "pełnej" sondy, oczywiście). Taka wykrywka za 300 zł to mniej niż pół darmo :) Teraz - gdybym miał kasę - kupiłbym na 2007. rok Vaquero, ale i tak Plusika zostawiłbym sobie w II linii. Ktoś kiedyś powiedział, może nawet sam p. Arek, że First+ miał w sobie to "coś" :1

Pozdrowienia,
M.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 listopada 2006, 07:53 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
beaviso napisał(a):
Ktoś kiedyś powiedział, może nawet sam p. Arek, że First+ miał w sobie to "coś" :1

Pozdrowienia,
M.


To samo co First- cudowny pin-point :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 listopada 2006, 20:34 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2005, 11:45
Posty: 269
teraz jeszcze muszę wygrac aukcje.
:jump
Zebym to ja wygrał....wygram, muszę wygrac, już wygrałem....ten rutus jest mój, mój i tylko mój.
Musze go miec :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 listopada 2006, 00:42 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam ,powodzenia w negocjacjach.a pózniej w wykopkach. dobry wybór. pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 12 listopada 2006, 04:16 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 20:04
Posty: 364
Lokalizacja: Gdańsk
No proszę, poszedł za 840 zł, niezła cena!
Niedawno myślałem, że mój wart jest jakieś 800-900 zł i jak widać rynek to potwierdza :) Nieźle trzyma wartość, bo kupiłem przed 2 laty za 1000 zł. Widać, co to znaczy dobra opinia :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 12 listopada 2006, 15:12 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 5 lutego 2003, 01:00
Posty: 102
BurstShot, udało Ci się?

Pozdrawiam,
RG42


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 listopada 2006, 23:40 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2006, 23:23
Posty: 12
Lokalizacja: Pierdółkowo
beaviso napisał(a):
No proszę, poszedł za 840 zł, niezła cena!
Niedawno myślałem, że mój wart jest jakieś 800-900 zł i jak widać rynek to potwierdza :) Nieźle trzyma wartość, bo kupiłem przed 2 laty za 1000 zł. Widać, co to znaczy dobra opinia :D


Tak potwierdza to renomę , ale i głupotę też.Z wysyłką wyjdzie koło 900zł, czyli niecałe 3 stówki taniej niż nowiutki solaris zresztą za tysiaka już możn kupić lepszy sprzęt, albo z takiej samej półki ale NOWY.cena końcowa jest zbyt wielka, aaa i jeszcze jedno, sama renoma nie wystarczy, renoma nie obsłuży za ciebie wykrywacza, nie będzie też za ciebie kopać.Najważniejsze jest szczęście, wiedza i umiejętności.Znam kolesia który beznadziejnym wykrywaczem wyciąga naprawdę dużo monet.Ten wykrywacz o którym mowa też kosztuje ok 1000zł, i wcale dobry nie jest :666 jednym słowem renoma modeli first to nie wszystko, zresztą miałem okazje przetestować obydwa, i jeśli chodzi o zasięgi to jest w sumie tak samo, tyle że + ma parę bajerów, co do zasięgów , to jest to półka z napisem "trochę lepszy niż przeciętny" także szału nie ma, solaris ma o wiele lepsze zasięgi, no i nie oszukujmy się o niebo lepiej wygląda , od modeli z serii First zalatuje takim "chałupnictwem".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL