Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garett 2500 gti pro ??
PostNapisane: niedziela, 22 października 2006, 19:09 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2005, 14:33
Posty: 75
Lokalizacja: Rybnik
wszelkie info na temat tego wykrywacza chodz mi o informacje kogos kto go uzywa poniewaz nie jest tani i nie chce popelnic bledu warto kupic czy to wielka pomylka ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 października 2006, 11:38 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 22:34
Posty: 215
Do tej pory nikt nic nie napisał, więc zrobię to ja :)

Najpierw wady:
1. duży ciężar – wykrywacz waży 2,15kg, z dużą cewką jeszcze więcej,
2. cewki są delikatne – plastikowa forma zalana żywicą, która się wykrusza przy uderzenieniu np. w kamień – bez osłony na cewkę się nie obejdzie,
3. mało czytelny wyświetlacz – przy każdym sygnale szukasz w którym miejscu wyświetla się mały kwadracik,
4. często identyfikacja jest niejednoznaczna, tzn przy każdym machnięciu kwadracik wyświetla się w innym miejscu, lub po prostu błędna – żelazo bije jak wysoki kolor,
pod tym względem garrett CX wypada o niebo lepiej
5. znany mi egzemplarz ma jakąś dziwną wadę – wyłącza się co 35min i nie da się na to nic poradzić.

Zalety:
1. zasięg – to jeden z najgłębszych wykrywaczy na rynku, mam porównanie z whitesem 6000 i XLT i stwierdzam że nie ma różnic w zasięgu, choć odnoszę wrażenie że przy takich samych cewkach (9,5) – whitesy biorą trochę szerzej a GTI bardziej punktowo. CX to przy nim zabawka,
2. sprzęt jest stabilny i prosty w obsłudze,
3. szybko i ostro reaguje na sygnały – można z nim chodzić 2 razy szybciej niż z CX,
4. dużą cewkę testowałem tylko w domu ale na większe przedmioty ma taką moc że ww whitesy z cewką 9,5 zostają daleko w tyle,
5. przez 2 miesiące GTI znajduje tyle monetek co CX przez 2 lata.

Wszystkie powyższe uwagi dotyczą trybu statycznego.

Pakiet PRO kosztuje ok. 3700zł i myślę że to jest dobra cena. Można sprzedać torbę, słuchawki, jedną z cewek i wyjdzie sprzęt za ok. 3000.

Skorzystaj z „szukaj” jest na forum fajna recenzja GTI.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano piątek, 29 czerwca 2007, 17:24 przez loloptaszek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 października 2006, 14:05 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Loloptaszek - nie mam przy sobie instrukcji, ale zastanawiam się czy to wyłączanie się po 35 minutach nie jest przypadkiem celowe? Tak jest np. w XLT, że po jakimś czasie, gdy chodzisz nie zmieniając nastawów, wykrywacz sam się wyłącza by nie rozładować baterii.. Troszkę denerwujące, ale jednak przydatne, jeśli się zapomni wyłączyć sprzęt "po robocie" ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 października 2006, 18:16 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2003, 01:00
Posty: 79
Lokalizacja: Jelenia Góra, Tychy
Chciałbym dodać ,że jak będziecie chodzić w teren z dużą cewką to trzeba iść na bosaka lub w gumiakach. Duża cewka łapie metalowe wzmocnienia dziurek na sznurowadła. Kiedyś o mało nie roz.......łem wykrywki o drzewo zanim się zorientowałem o co chodzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 28 października 2006, 17:45 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2005, 16:54
Posty: 78
Lokalizacja: ŚCINAWA
Mam też ten problem lecz gdy ustawisz baterie na zwykłe nie na akumulatorki problem zniknie.Na początku też mi się wyłanczał I problem znikł. Co do wykrywki jest za ciężka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 października 2006, 23:29 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
pawel1970 napisał(a):
Mam też ten problem lecz gdy ustawisz baterie na zwykłe nie na akumulatorki problem zniknie.Na początku też mi się wyłanczał I problem znikł. Co do wykrywki jest za ciężka

Pochodźcię trochę z Minelabem Soverignem to powiecie że GTI jest leciutkim sprzętem. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 12 listopada 2006, 13:36 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 22:34
Posty: 215
Van Worden napisał(a):
Loloptaszek - nie mam przy sobie instrukcji, ale zastanawiam się czy to wyłączanie się po 35 minutach nie jest przypadkiem celowe?

No, jest celowe :) chociaż w instrukcji o tym ani słowa.
Jak widać nie jestem zwolennikiem grzebania w ustawianiach, a żeby sprzęt się nie wyłączył trzeba to robić co 30 min. Na szczęście wystarczy co jakiś czas skorzystać z pinpointa :)
Sprzęt jest dobry :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL