https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Bounty Hunter Tracker IV !
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=34941
Strona 1 z 1

Autor:  Mati [ piątek, 17 listopada 2006, 23:49 ]
Tytuł:  Bounty Hunter Tracker IV !

witam chce sie dowiedziec czy Bounty Hunter Tracker IV jest dobrym wykrywaczem na militaria. Może ktoś podać jego parametry ( zasięg ).
Możek ktoś go ma to niech się podzieli wrażeniami z poszukiwań nim.

Autor:  Hans [ piątek, 17 listopada 2006, 23:55 ]
Tytuł: 

Poszukaj w starych postach. Moim zdaniem za tą cenę znajdziesz lepsze.

Autor:  Mati [ sobota, 18 listopada 2006, 12:25 ]
Tytuł: 

Może jakieś zaproponujesz.A może podaż jakiś uniwerszlny.

Autor:  Van Worden [ sobota, 18 listopada 2006, 13:54 ]
Tytuł: 

Witam!

Czy chodzi o nowy, czy używany, który był ostatnio do kupienia za kilkaset złotych? To zasadnicza różnica :)
I czy zadałeś sobie trud by prześledzić ten wątek? viewtopic.php?t=34397

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/