https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

MD-3006
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35015
Strona 1 z 1

Autor:  Mati [ niedziela, 19 listopada 2006, 22:37 ]
Tytuł:  MD-3006

Dostałem wykrywacz i nie powiedziano mi co to z wykrywka. Przeglądając dziś Allegro znalazłem identyczny.
A dokładnie MD-3006 co możecie o tej wykrywce.

Autor:  rob_k [ niedziela, 19 listopada 2006, 22:39 ]
Tytuł: 

Chiński badziew itd.
Poszukaj na forum - było wielokrotnie.

Autor:  DarekD [ niedziela, 19 listopada 2006, 22:50 ]
Tytuł:  .

Zacytuję Proscana :1 :

"Jest to dosyć prymitywny detektor do poszukiwań przypowierzchniowych. Dobry na plażę i inne podobne miejsca.

Można też szukać łusek, w miejscach gdzie nie leżą zbyt głęboko.

Gdyby spytał mnie Pan przed zakupem, stanowczo odradziłbym zakup. "

Darek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/