https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| MD-3006 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35015 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mati [ niedziela, 19 listopada 2006, 22:37 ] |
| Tytuł: | MD-3006 |
Dostałem wykrywacz i nie powiedziano mi co to z wykrywka. Przeglądając dziś Allegro znalazłem identyczny. A dokładnie MD-3006 co możecie o tej wykrywce. |
|
| Autor: | rob_k [ niedziela, 19 listopada 2006, 22:39 ] |
| Tytuł: | |
Chiński badziew itd. Poszukaj na forum - było wielokrotnie. |
|
| Autor: | DarekD [ niedziela, 19 listopada 2006, 22:50 ] |
| Tytuł: | . |
Zacytuję Proscana :1 : "Jest to dosyć prymitywny detektor do poszukiwań przypowierzchniowych. Dobry na plażę i inne podobne miejsca. Można też szukać łusek, w miejscach gdzie nie leżą zbyt głęboko. Gdyby spytał mnie Pan przed zakupem, stanowczo odradziłbym zakup. " Darek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|