https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

TM 808-czym kopiecie jak z tym chodzicie ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35371
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 02:22 ]
Tytuł:  TM 808-czym kopiecie jak z tym chodzicie ??

jak w temacie.
Fiscars odpada, saperka też.
Czy ktoś ma jakiś patent ??

Autor:  Jacek [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 03:01 ]
Tytuł: 

fiskarsem kopiemy z tym, że nie chodzimy sami w pojedynkę :) zawsze musisz mieć kogoś kto poniesie w tym czasie fanty, kilof i szpadelek.

Autor:  Hans [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 03:44 ]
Tytuł: 

No właśnie, ale czasem nie mam takiej możliwości :(

Autor:  DZIAD [ piątek, 1 grudnia 2006, 19:40 ]
Tytuł:  TM 808

Kupic TF 900,będzie lepiej na automacie,a tak to motyka na dłuższym stylu nad glową,kluczyki w lewej kieszeni,komorka w aucie.Troszke jeczy po kazdym kroku ale wykrywa o ile cos jest pod ziemia.
Dziad

Autor:  Ziboli [ piątek, 1 grudnia 2006, 23:55 ]
Tytuł: 

najlepsze rozwiązanie do głębokich dołków to http://www.neuson.com/HTML/Pages/DE/389_DEU_HTML.asp Daje się ja załadować na przyczepkę samochodową.Bardo pomocny dodatek do tego wykrywacza :666

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/