https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| TM 808-czym kopiecie jak z tym chodzicie ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35371 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 02:22 ] |
| Tytuł: | TM 808-czym kopiecie jak z tym chodzicie ?? |
jak w temacie. Fiscars odpada, saperka też. Czy ktoś ma jakiś patent ?? |
|
| Autor: | Jacek [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 03:01 ] |
| Tytuł: | |
fiskarsem kopiemy z tym, że nie chodzimy sami w pojedynkę :) zawsze musisz mieć kogoś kto poniesie w tym czasie fanty, kilof i szpadelek. |
|
| Autor: | Hans [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 03:44 ] |
| Tytuł: | |
No właśnie, ale czasem nie mam takiej możliwości :( |
|
| Autor: | DZIAD [ piątek, 1 grudnia 2006, 19:40 ] |
| Tytuł: | TM 808 |
Kupic TF 900,będzie lepiej na automacie,a tak to motyka na dłuższym stylu nad glową,kluczyki w lewej kieszeni,komorka w aucie.Troszke jeczy po kazdym kroku ale wykrywa o ile cos jest pod ziemia. Dziad |
|
| Autor: | Ziboli [ piątek, 1 grudnia 2006, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
najlepsze rozwiązanie do głębokich dołków to http://www.neuson.com/HTML/Pages/DE/389_DEU_HTML.asp Daje się ja załadować na przyczepkę samochodową.Bardo pomocny dodatek do tego wykrywacza :666 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|