https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacz TRAPER- co sądzicie? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35384 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | matizmat [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:33 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz TRAPER- co sądzicie? |
Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post :jump Mam takie pytanko: Co sądzicie o wykrywaczu TRAPER? Warto to "cóś" kupować? |
|
| Autor: | anRO [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 15:07 ] |
| Tytuł: | |
Wykrywacz typu PI,a wiec nadaje się tylko na militaria.Brak dyskryminacji , będziesz dużo kopał a połowe to będą śmieci.Na początek może być. |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 21:23 ] |
| Tytuł: | |
witam ,odpuść sobie :n .rozejżyj się do okoła jest tyle sprzętu, którym jeszcze coś znajdziesz.pozdrawiam :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|