https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wykrywacz TRAPER- co sądzicie?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35384
Strona 1 z 1

Autor:  matizmat [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:33 ]
Tytuł:  Wykrywacz TRAPER- co sądzicie?

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post :jump Mam takie pytanko: Co sądzicie o wykrywaczu TRAPER? Warto to "cóś" kupować?

Autor:  anRO [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 15:07 ]
Tytuł: 

Wykrywacz typu PI,a wiec nadaje się tylko na militaria.Brak dyskryminacji , będziesz dużo kopał a połowe to będą śmieci.Na początek może być.

Autor:  Arkadio.IE [ poniedziałek, 27 listopada 2006, 21:23 ]
Tytuł: 

witam ,odpuść sobie :n .rozejżyj się do okoła jest tyle sprzętu, którym jeszcze coś znajdziesz.pozdrawiam :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/