https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Minelab Quattro MP
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35493
Strona 1 z 1

Autor:  dronx [ środa, 29 listopada 2006, 19:48 ]
Tytuł:  Minelab Quattro MP

Witam prosze posiadaczy o opinie o tej wykrywce, jak ona sie sprawuje w twerenie i czy warta jest tyle pieniedzy.
pozdrawiam

Autor:  tyfus [ środa, 29 listopada 2006, 19:51 ]
Tytuł: 

warta tomku,warto tez troszke dolozyc do dwojeczki..

Autor:  Witcher [ środa, 29 listopada 2006, 22:48 ]
Tytuł: 

Cytuj:
warto tez troszke dolozyc do dwojeczki


Albo i nie...I za ta kase kupic porzadna wykrywke na militaria :P.Wtedy masz 'arsenal kopacza'.

Autor:  mantas67 [ czwartek, 30 listopada 2006, 11:30 ]
Tytuł: 

Wart swojej ceny!!Prosty,czytelny i co najwazniesze skuteczny.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/