https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Minelab Quattro MP https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35493 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dronx [ środa, 29 listopada 2006, 19:48 ] |
| Tytuł: | Minelab Quattro MP |
Witam prosze posiadaczy o opinie o tej wykrywce, jak ona sie sprawuje w twerenie i czy warta jest tyle pieniedzy. pozdrawiam |
|
| Autor: | tyfus [ środa, 29 listopada 2006, 19:51 ] |
| Tytuł: | |
warta tomku,warto tez troszke dolozyc do dwojeczki.. |
|
| Autor: | Witcher [ środa, 29 listopada 2006, 22:48 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: warto tez troszke dolozyc do dwojeczki
Albo i nie...I za ta kase kupic porzadna wykrywke na militaria :P.Wtedy masz 'arsenal kopacza'. |
|
| Autor: | mantas67 [ czwartek, 30 listopada 2006, 11:30 ] |
| Tytuł: | |
Wart swojej ceny!!Prosty,czytelny i co najwazniesze skuteczny. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|