https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| X terra 70 czy Tejon https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35534 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ludomir [ czwartek, 30 listopada 2006, 19:13 ] |
| Tytuł: | X terra 70 czy Tejon |
witam, przeczytalem dokladnie wszystkie watki na forum o tych dwoch wykrywaczach i dalej nie wiem co wybrac? Raczej nastawiam sie na drobnice , jezeli jest ktos chetny z Trojmiasta na jakis wypad i prezetacje ktorejs z wykrywek bede wdzieczny :) |
|
| Autor: | Kuba [ czwartek, 30 listopada 2006, 19:16 ] |
| Tytuł: | |
Witaj ! ja jestem z Gdańska i używam Tejona , napisz do mnie na: danzig_oliva@o2.pl nie widze problemu żebyś mógł zobaczyć jak działa ten sprzęt :) Pozdrawiam KUba |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ czwartek, 30 listopada 2006, 20:38 ] |
| Tytuł: | |
Skontaktuj się z Denarem. On zapewne chętnie udzieli wskazówek w zakresie Tejona. Co prawda jest kwatermistrzem (dystrybutorem Tesoro) ale doświadczenie ma bardzo duże więc fachowo zademonstruje możliwości Tejona. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Denar [ czwartek, 30 listopada 2006, 20:50 ] |
| Tytuł: | |
Jestem co prawda kwatermistrzem, ale chętnie zademonstruję Tejona w terenie. |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 1 grudnia 2006, 00:18 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Ja proponuję byś spotkał się z Kubą_Gd i ze mną, bo nie jesteśmy związani dystrubutorami tych sprzętów a jeden z nas ma Tejona, drugi zaś X-Terra 70. W ten sposób zobaczysz oba detektory w pracy obok siebie.. Czy może być lepsze rozwiązanie :luv ? |
|
| Autor: | Denar [ piątek, 1 grudnia 2006, 08:29 ] |
| Tytuł: | |
Lepsze rozwiązanie to nie dać się manipulować. |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ piątek, 1 grudnia 2006, 09:37 ] |
| Tytuł: | |
Zarówno Van Worden jak i Denar bardzo dobrze znają się na sprzęcie. W okolicach Trójmiasta nie powinieneś miec problemu z zobaczeniem ich w akcji. Dlatego radzę skorzystać z ich propozycji a podjęta decyzja o zakupie być może będzie trudniejsza ale na pewno oparta na lepszych podstawach (wiekszej wiedzy). Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 1 grudnia 2006, 13:12 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Denar - choć mam tytuł "Kwatermistrza" nie oznacza to, że w danym momencie sprzedaję wykrywacze. Owszem, mam taki zamiar, ale jeszcze tego nie robię, jestem więc w stanie obiektywnie pokazać możliwości wykrywacza w akcji. Kuba_Gd jest z kolei doświadczonym użytkownikiem Tejona i niezwiązanym z dystrybutorem, czyli z Tobą, nie może być więc mowy o jakiejkolwiek manipulacji. Przy okazji chciałbym też wyjaśnić pewną kwestię, która od dawna wlecze się na tym forum :666 Niektóre osoby (po konferencji panuje tu atmosfera zgody, nie będę ich więc wymieniał bo nie o to chodzi), sugerowały i sugerują, jakobym był przez cały czas "ukrytym" dilerem firmy Whites. Chcę podkreślić, że w trakcie mojego moderowania działu "Detektory" na FPS, nie byłem związany z żadnym dilerem czy dystrybutorem i nie sprzedałem ani nie pośredniczyłem w sprzedaży ani jednego kawałka detektora z jakąś prywatną korzyścią dla siebie. Te plotki wzięły się zapewne stąd, iż byłem posiadaczem Whitesa XLT(między innymi, bo miałem i mam detektory innych firm), sprzętu, który uważałem i uważam za jeden z najlepszych wykrywaczy kiedykolwiek zrobionych i nie omieszkałem mówić o tym głośno, porównując go do innych wykrywaczy (w tym innych modeli firmy Whites). Sprzęt ten, choć ma potężnie możliwości, nie należy do najłatwiejszych w obsłudze i dlatego postanowiłem założyć forum XLT, by pomóc użytkownikom w jego obsłudze. Ponieważ w naszym kraju panuje tendencja do sceptycyzmu wobec bezinteresownych inicjatyw społecznych, założenie forum XLT, spowodowało nasilenie plotek o powiązaniach z Whitesem. Jakie są jednak fakty? - Moje odpowiedzi na pytanie "jaki wykrywacz wybrać", były zawsze wydawane na podstawie trzech kryteriów: 1. Doświadczenia poszukiwacza. 2. Rodzajowi jego "specjalizacji" w poszukiwaniach. 3. Budżetowi, który przeznacza na zakup sprzętu. W moich odpowiedziach na tym forum, czy np. na forum "Odkrywcy", polecałem detektory Bounty Huntera, Cscopa, Fishera, Garretta, Minelaba, Rutusa, Tesoro, Whitesa i innych, w zależności od powyższych kryteriów. Sugerowano też, że mam jakieś uprzedzenia do firmy Minelab i dopiero test X-Terry 70, opublikowany w miesięczniku "Odkrywca" zamknął usta niektórym plotkarzom. Jestem "uprzedzony" do absolutnie każdego kiepskiego sprzętu, niezależnie jaka to marka. Pokazuje to dobitnie, jak absurdalne i krzywdzące są te pomówienia. Dowodem na to, że nie byłem żadnym "ukrytym dilerem" Whitesa, niech będzie też fakt, iż oficjalny dystrybutor tej firmy w Polsce zwrócił się do administratora FPS z prośbą o interwencję, podejrzewając mnie o krypto-reklamę firmy Tesoro i jakąś formę układu z Denarem :luv Prawda jest taka, że środowisko polskich dystrybutorów jest mocno konkurencyjne i niezwykle podejrzliwe w stosunku do siebie. W niedalekiej przyszłości mam zamiar wprowadzić w życie kilka pomysłów, które być może ułatwią nieco życie poszukiwaczom, ale o tym napiszę innym razem. Jeszcze apropos forum XLT. Forum rzeczywiście powstało jako forum poświęcone temu wykrywaczowi, jednak wkrótce zaczęły do nas dołączać osoby, używające innych wykrywaczy a nawet nie używające żadnego sprzętu i nasze forum stało się ogólno-tematyczne. Zaakceptowałem te zmiany i w tej chwili przygotowujemy przeprowadzkę na nowy serwer, gdzie będziemy uaktualniać profil naszego forum. Chciałbym by poszukiwawczym forom internetowym nie udzielała się paranoja niektórych dilerów i dystrybutorów, by userzy byli oceniani po swoich słowach a nie podstawie plotek i pomówień i by fora ze sobą współpracowały, zamiast prowadzić ze sobą wojny :) Mam nadzieję, że wyjaśniłem tę sprawę ostatecznie, ale jeśli ktoś będzie miał jakieś dodatkowe pytania, zapraszam do dyskusji na priv. |
|
| Autor: | Robi [ piątek, 1 grudnia 2006, 14:01 ] |
| Tytuł: | |
W punktach, w których zostałem wspomniany - potwierdzam słowa VW, zgodzę się również z pozostałymi sprawami. |
|
| Autor: | wicja1 [ piątek, 1 grudnia 2006, 22:49 ] |
| Tytuł: | |
Van ! Mi się marzy od dawna polskie wydanie magazynu "The Searcher".To jest piękna gazetka w przeciwieństwie do......O......i na naprawdę ciekawe tematy. Możesz taki pomysł dodać do swoich???? :1 Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Autor: | ludomir [ sobota, 2 grudnia 2006, 00:16 ] |
| Tytuł: | |
Do Van Wordena , czy moge prosic o namiar na poczte??:) i dziekuje wam za odpowiedzi pozdrawiam |
|
| Autor: | Van Worden [ sobota, 2 grudnia 2006, 02:46 ] |
| Tytuł: | |
Witam! ludomir - napisałem Ci na priva. Wicja1 - Zakładam właśnie pismo on-line dla poszukiwaczy dotyczące poszukiwań skarbów w rodzaju "the Searcher" i "Treasure Hunting" dla których miałem przyjemność pisać.. Mam nadzieję, że Ci się spodoba ;) Szczegóły wkrótce.. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|