https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Fisher 1225-X na militarke https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35642 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kamil1 [ sobota, 2 grudnia 2006, 21:56 ] |
| Tytuł: | Fisher 1225-X na militarke |
Mam pytanie do ludzi którzy mieli do czynienia z tą wykrywką, chodzi mi o to jak sprawdziła by się ona na szukanie militarki ? Czy mógłby ktoś podać orientacyjne zasięgi na fanty typu hełm lub bagnet ? |
|
| Autor: | kamil1 [ wtorek, 12 grudnia 2006, 12:54 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za pomoc :( |
|
| Autor: | Van Worden [ wtorek, 12 grudnia 2006, 15:19 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Nie napiszę Ci niestety jakie są zasiegi, ale na militarkę można w tej cenie znaleźć lepsze sprzęty. To znaczy - nie zrozum mnie źle bo to dobry, wejściowy sprzęt i niektórzy mają spore osiągnięcia, ale są po prostu lepsze maszynki :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|