https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Fisher 1225-X na militarke
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35642
Strona 1 z 1

Autor:  kamil1 [ sobota, 2 grudnia 2006, 21:56 ]
Tytuł:  Fisher 1225-X na militarke

Mam pytanie do ludzi którzy mieli do czynienia z tą wykrywką, chodzi mi o to jak sprawdziła by się ona na szukanie militarki ? Czy mógłby ktoś podać orientacyjne zasięgi na fanty typu hełm lub bagnet ?

Autor:  kamil1 [ wtorek, 12 grudnia 2006, 12:54 ]
Tytuł: 

Dzięki za pomoc :(

Autor:  Van Worden [ wtorek, 12 grudnia 2006, 15:19 ]
Tytuł: 

Witam!

Nie napiszę Ci niestety jakie są zasiegi, ale na militarkę można w tej cenie znaleźć lepsze sprzęty. To znaczy - nie zrozum mnie źle bo to dobry, wejściowy sprzęt i niektórzy mają spore osiągnięcia, ale są po prostu lepsze maszynki :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/