https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Rosyjski strzelający wykrywacz metalu? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35651 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Fidel [ niedziela, 3 grudnia 2006, 02:02 ] |
| Tytuł: | Rosyjski strzelający wykrywacz metalu? |
Nie wiem czy dział pasuje... ciekawy sprzęt http://www.russian-mosin-nagant.com/photos.htm Jednak do detektorow bardziej pasuje, może ktos bedzie miał o nim jakieś informacje? Proscan? Polak |
|
| Autor: | Nowicjusz [ niedziela, 3 grudnia 2006, 02:05 ] |
| Tytuł: | |
Cóż to takiego ?? Wykrywka :jump ?? |
|
| Autor: | Przemysław [ niedziela, 3 grudnia 2006, 10:50 ] |
| Tytuł: | |
Ja też chcę taki wykrywacz :luv ;) |
|
| Autor: | Cadzik [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 03:12 ] |
| Tytuł: | |
Dawno, dawno temu było już to zdjęcie na forum, z tego co pamiętam wrzucał je Prezesszczepan :) Więc albo poszukajmy w starych postach, albo poczekajmy co Prezio powie :) |
|
| Autor: | tojatomek [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 15:00 ] |
| Tytuł: | |
Już było kiedyś... viewtopic.php?t=14932&highlight= |
|
| Autor: | Fidel [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 16:40 ] |
| Tytuł: | |
I to nawet niedawno...przeoczyłem, sorry, delete. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|