https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Rosyjski strzelający wykrywacz metalu?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35651
Strona 1 z 1

Autor:  Fidel [ niedziela, 3 grudnia 2006, 02:02 ]
Tytuł:  Rosyjski strzelający wykrywacz metalu?

Nie wiem czy dział pasuje... ciekawy sprzęt
http://www.russian-mosin-nagant.com/photos.htm

Jednak do detektorow bardziej pasuje, może ktos bedzie miał o nim jakieś informacje? Proscan?
Polak

Autor:  Nowicjusz [ niedziela, 3 grudnia 2006, 02:05 ]
Tytuł: 

Cóż to takiego ?? Wykrywka :jump ??

Autor:  Przemysław [ niedziela, 3 grudnia 2006, 10:50 ]
Tytuł: 

Ja też chcę taki wykrywacz :luv ;)

Autor:  Cadzik [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 03:12 ]
Tytuł: 

Dawno, dawno temu było już to zdjęcie na forum, z tego co pamiętam wrzucał je Prezesszczepan :)
Więc albo poszukajmy w starych postach, albo poczekajmy co Prezio powie :)

Autor:  tojatomek [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 15:00 ]
Tytuł: 

Już było kiedyś...
viewtopic.php?t=14932&highlight=

Autor:  Fidel [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 16:40 ]
Tytuł: 

I to nawet niedawno...przeoczyłem, sorry, delete.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/