https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Troy https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35656 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | chrząszcz.pl (gupik) [ niedziela, 3 grudnia 2006, 13:23 ] |
| Tytuł: | Troy |
czy jest w Polsce dystrybutor Troy'a? |
|
| Autor: | tyfus [ niedziela, 3 grudnia 2006, 14:13 ] |
| Tytuł: | |
Troya w Naszym Kraju ma z tych przynajmniej co sie ujawnili kilku uzytkownikow,oficjalnie nie ma dystrybutora. |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 3 grudnia 2006, 15:07 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Nie ma dystrybutora, gdyż Troy nie jest już produkowany :( |
|
| Autor: | wicja1 [ niedziela, 3 grudnia 2006, 15:26 ] |
| Tytuł: | |
.....ale w niemieckim DeepScan sprzedawany. Czy informacja o "upadku Troyi" jest pewna ????? W tej chwili kończy się na niemieckim ebayu aukcja X3.Nowego.Ktoś go przydekował na lepsze czasy ???? |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 3 grudnia 2006, 16:36 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Troy oficjalnie nie upadł, ale produkcja została wstrzymana. W przyszłym roku posiadacze X3 i X5 mają doczekać się nowego braciszka ;) |
|
| Autor: | chrząszcz.pl (gupik) [ niedziela, 3 grudnia 2006, 17:00 ] |
| Tytuł: | |
Dziękuję Wam, Jak zawsze można na Was liczyć |
|
| Autor: | Armand [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 23:41 ] |
| Tytuł: | |
gupik napisał(a): Dziękuję Wam, Jak zawsze można na Was liczyć
X5 jest sprzedawany na Allegro z dwiema sondami. |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 5 grudnia 2006, 07:33 ] |
| Tytuł: | |
Armand napisał(a): gupik napisał(a): Dziękuję Wam, Jak zawsze można na Was liczyć X5 jest sprzedawany na Allegro z dwiema sondami. Grunt to dobra autoreklama. :1 Ale po 8 miesiącach bezowocnej sprzedaży,można być zdesperowanym. Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|