https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Troy
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35656
Strona 1 z 1

Autor:  chrząszcz.pl (gupik) [ niedziela, 3 grudnia 2006, 13:23 ]
Tytuł:  Troy

czy jest w Polsce dystrybutor Troy'a?

Autor:  tyfus [ niedziela, 3 grudnia 2006, 14:13 ]
Tytuł: 

Troya w Naszym Kraju ma z tych przynajmniej co sie ujawnili kilku uzytkownikow,oficjalnie nie ma dystrybutora.

Autor:  Van Worden [ niedziela, 3 grudnia 2006, 15:07 ]
Tytuł: 

Witam!

Nie ma dystrybutora, gdyż Troy nie jest już produkowany :(

Autor:  wicja1 [ niedziela, 3 grudnia 2006, 15:26 ]
Tytuł: 

.....ale w niemieckim DeepScan sprzedawany.
Czy informacja o "upadku Troyi" jest pewna ????? W tej chwili kończy się na niemieckim ebayu aukcja X3.Nowego.Ktoś go przydekował na lepsze czasy ????

Autor:  Van Worden [ niedziela, 3 grudnia 2006, 16:36 ]
Tytuł: 

Witam!

Troy oficjalnie nie upadł, ale produkcja została wstrzymana. W przyszłym roku posiadacze X3 i X5 mają doczekać się nowego braciszka ;)

Autor:  chrząszcz.pl (gupik) [ niedziela, 3 grudnia 2006, 17:00 ]
Tytuł: 

Dziękuję Wam, Jak zawsze można na Was liczyć

Autor:  Armand [ poniedziałek, 4 grudnia 2006, 23:41 ]
Tytuł: 

gupik napisał(a):
Dziękuję Wam, Jak zawsze można na Was liczyć


X5 jest sprzedawany na Allegro z dwiema sondami.

Autor:  wicja1 [ wtorek, 5 grudnia 2006, 07:33 ]
Tytuł: 

Armand napisał(a):
gupik napisał(a):
Dziękuję Wam, Jak zawsze można na Was liczyć


X5 jest sprzedawany na Allegro z dwiema sondami.


Grunt to dobra autoreklama. :1
Ale po 8 miesiącach bezowocnej sprzedaży,można być zdesperowanym.
Pozdrawiam,
wicja1.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/