https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Kiedy nowy model Rutusa ?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35753
Strona 1 z 1

Autor:  osa [ wtorek, 5 grudnia 2006, 13:22 ]
Tytuł:  Kiedy nowy model Rutusa ?

Witam
Jestem zainteresowany Ultra II ,ale wyczytalem na stronce producenta ze juz nie jest produkowany (pracuja nad nowym projektem ) , moze wiecie kiedy bedzie nowa oferta ?
pozdrawiam

Autor:  marek1105 [ wtorek, 5 grudnia 2006, 13:44 ]
Tytuł: 

przeciez jest rutus solaris chyba najnowsza wersja. pozdrawiam

Autor:  suchy999 [ wtorek, 5 grudnia 2006, 16:31 ]
Tytuł: 

Patrz wyzej co kolega pisz, pyta sie kiedy bedzie nowy a o solarisie pewnie slyszal setki razy :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/