Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 00:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaka cewka do HS-3 (Smętka) ??!!
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2006, 17:16 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Jaką polecacie cewke standardową czy większą?? Proszę o szybką odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2006, 17:29 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
Zdecydowanie 30 cm
moj kolega tez ma hs-3 i lata z 25 cm ale nie ma taich efektów jak ja z 30 ...

roznica jest

ale jezeli chodzi o monetki to 25 jest duzo lepsza


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2006, 17:35 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
:luv dobra już przed sekundą zamówiłem sobie smętka z cewką 30 :jump Dzięki za odpowiedź :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2006, 18:29 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 18:21
Posty: 30
Jaki jest teraz okres oczekiwania na zrobienie smetka.Jak byś mógl to daj odpowiedz


P.S czym wieksza cewka tym lesza na wieksze elementy metalowe te mniejsze cewki zdecydowanie na moniaki
Pozdrawiam! :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2006, 21:56 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
tylko jest tak że duża cewka jest nie poreczna
1.lokalizjacja
2.dość trudno nia o moniaki ( sygnały uciekają)
3.WIELKOŚĆ cieżko ją włożyc do plecaka

i zasieg o dużo sie nie zmienia

ja mam 30 i zdecydowanie polecam wyciagam nia takie fanty ze smetek z cewka 25 nie wyciagnal
np kolega z cewką 25 cm w ziemiance nie znalazł sygnału dla magazynka od PPSZ
a ja z 30cm znalazłem sygnał , magazynior leżał na 80 cm !!!

to bardzo dużo

a z 40 jest trudno sie poruszać w lesie


POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2006, 22:12 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Dzięki za odpowiedzi ;) a co do czekania to mi powiedział że max 2 tygodnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL