https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Cibola czy XT-30 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35826 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Konczi [ środa, 6 grudnia 2006, 22:23 ] |
| Tytuł: | Cibola czy XT-30 |
Witam, Wykrywacza potrzebuję do szukania monet i innych drobnych kolorów. Co będzie lepsze: Tesoro Cibola czy XT-30 z cewką DD 10,5" Z góry dziękuje za opinie. Pozdrawiam, Konczi |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ środa, 6 grudnia 2006, 22:37 ] |
| Tytuł: | |
XT nie znam ale poznałem możliwości Ciboli. Z pełną odpowiedzialnością polecam ten detektor na kolorową drobnicę. Zalety i wady? Było już kilka razy na forum więc wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło cibola i poczytać. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | chrząszcz.pl (gupik) [ środa, 6 grudnia 2006, 22:41 ] |
| Tytuł: | |
rękoma i nogami podpisuę się pod słowami vv69 |
|
| Autor: | Konczi [ środa, 6 grudnia 2006, 23:03 ] |
| Tytuł: | |
No wlaśnie o ciboli przeczytałem już wszystko po dwa razy ;). Tylko gorzej z opiniami o xt-30, prawie nic nie ma... |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 7 grudnia 2006, 00:15 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Pogadaj z k-szelą z forum "Odkrywcy": http://www.wykrywacze.info/galeria/main.php X-30 to też super sprzęcik :1 |
|
| Autor: | piećka [ czwartek, 7 grudnia 2006, 14:29 ] |
| Tytuł: | |
Wychodzi na to że tylko kolega k-szela zakupił x-30 ;) Ja w tygodniu jadę do Vi... aby organoleptycznie sprawdzić x30. :za |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|