https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Cibola czy XT-30
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35826
Strona 1 z 1

Autor:  Konczi [ środa, 6 grudnia 2006, 22:23 ]
Tytuł:  Cibola czy XT-30

Witam,

Wykrywacza potrzebuję do szukania monet i innych drobnych kolorów.

Co będzie lepsze: Tesoro Cibola czy XT-30 z cewką DD 10,5"

Z góry dziękuje za opinie.

Pozdrawiam,
Konczi

Autor:  vincent_vega_69 [ środa, 6 grudnia 2006, 22:37 ]
Tytuł: 

XT nie znam ale poznałem możliwości Ciboli. Z pełną odpowiedzialnością polecam ten detektor na kolorową drobnicę. Zalety i wady? Było już kilka razy na forum więc wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło cibola i poczytać.

Pozdrawiam.

Autor:  chrząszcz.pl (gupik) [ środa, 6 grudnia 2006, 22:41 ]
Tytuł: 

rękoma i nogami podpisuę się pod słowami vv69

Autor:  Konczi [ środa, 6 grudnia 2006, 23:03 ]
Tytuł: 

No wlaśnie o ciboli przeczytałem już wszystko po dwa razy ;). Tylko gorzej z opiniami o xt-30, prawie nic nie ma...

Autor:  Van Worden [ czwartek, 7 grudnia 2006, 00:15 ]
Tytuł: 

Witam!

Pogadaj z k-szelą z forum "Odkrywcy": http://www.wykrywacze.info/galeria/main.php
X-30 to też super sprzęcik :1

Autor:  piećka [ czwartek, 7 grudnia 2006, 14:29 ]
Tytuł: 

Wychodzi na to że tylko kolega k-szela zakupił x-30 ;) Ja w tygodniu jadę do Vi... aby organoleptycznie sprawdzić x30. :za

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/