https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jaka cewka do HS-3 (Smętka) ??!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35849 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Nowicjusz [ czwartek, 7 grudnia 2006, 17:16 ] |
| Tytuł: | Jaka cewka do HS-3 (Smętka) ??!! |
Jaką polecacie cewke standardową czy większą?? Proszę o szybką odpowiedź. |
|
| Autor: | przemko89 [ czwartek, 7 grudnia 2006, 17:29 ] |
| Tytuł: | |
Zdecydowanie 30 cm moj kolega tez ma hs-3 i lata z 25 cm ale nie ma taich efektów jak ja z 30 ... roznica jest ale jezeli chodzi o monetki to 25 jest duzo lepsza |
|
| Autor: | Nowicjusz [ czwartek, 7 grudnia 2006, 17:35 ] |
| Tytuł: | |
:luv dobra już przed sekundą zamówiłem sobie smętka z cewką 30 :jump Dzięki za odpowiedź :1 |
|
| Autor: | suchy999 [ czwartek, 7 grudnia 2006, 18:29 ] |
| Tytuł: | |
Jaki jest teraz okres oczekiwania na zrobienie smetka.Jak byś mógl to daj odpowiedz P.S czym wieksza cewka tym lesza na wieksze elementy metalowe te mniejsze cewki zdecydowanie na moniaki Pozdrawiam! :) |
|
| Autor: | przemko89 [ czwartek, 7 grudnia 2006, 21:56 ] |
| Tytuł: | |
tylko jest tak że duża cewka jest nie poreczna 1.lokalizjacja 2.dość trudno nia o moniaki ( sygnały uciekają) 3.WIELKOŚĆ cieżko ją włożyc do plecaka i zasieg o dużo sie nie zmienia ja mam 30 i zdecydowanie polecam wyciagam nia takie fanty ze smetek z cewka 25 nie wyciagnal np kolega z cewką 25 cm w ziemiance nie znalazł sygnału dla magazynka od PPSZ a ja z 30cm znalazłem sygnał , magazynior leżał na 80 cm !!! to bardzo dużo a z 40 jest trudno sie poruszać w lesie POZDRAWIAM |
|
| Autor: | Nowicjusz [ czwartek, 7 grudnia 2006, 22:12 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za odpowiedzi ;) a co do czekania to mi powiedział że max 2 tygodnie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|