https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Jaka cewka do HS-3 (Smętka) ??!!
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35849
Strona 1 z 1

Autor:  Nowicjusz [ czwartek, 7 grudnia 2006, 17:16 ]
Tytuł:  Jaka cewka do HS-3 (Smętka) ??!!

Jaką polecacie cewke standardową czy większą?? Proszę o szybką odpowiedź.

Autor:  przemko89 [ czwartek, 7 grudnia 2006, 17:29 ]
Tytuł: 

Zdecydowanie 30 cm
moj kolega tez ma hs-3 i lata z 25 cm ale nie ma taich efektów jak ja z 30 ...

roznica jest

ale jezeli chodzi o monetki to 25 jest duzo lepsza

Autor:  Nowicjusz [ czwartek, 7 grudnia 2006, 17:35 ]
Tytuł: 

:luv dobra już przed sekundą zamówiłem sobie smętka z cewką 30 :jump Dzięki za odpowiedź :1

Autor:  suchy999 [ czwartek, 7 grudnia 2006, 18:29 ]
Tytuł: 

Jaki jest teraz okres oczekiwania na zrobienie smetka.Jak byś mógl to daj odpowiedz


P.S czym wieksza cewka tym lesza na wieksze elementy metalowe te mniejsze cewki zdecydowanie na moniaki
Pozdrawiam! :)

Autor:  przemko89 [ czwartek, 7 grudnia 2006, 21:56 ]
Tytuł: 

tylko jest tak że duża cewka jest nie poreczna
1.lokalizjacja
2.dość trudno nia o moniaki ( sygnały uciekają)
3.WIELKOŚĆ cieżko ją włożyc do plecaka

i zasieg o dużo sie nie zmienia

ja mam 30 i zdecydowanie polecam wyciagam nia takie fanty ze smetek z cewka 25 nie wyciagnal
np kolega z cewką 25 cm w ziemiance nie znalazł sygnału dla magazynka od PPSZ
a ja z 30cm znalazłem sygnał , magazynior leżał na 80 cm !!!

to bardzo dużo

a z 40 jest trudno sie poruszać w lesie


POZDRAWIAM

Autor:  Nowicjusz [ czwartek, 7 grudnia 2006, 22:12 ]
Tytuł: 

Dzięki za odpowiedzi ;) a co do czekania to mi powiedział że max 2 tygodnie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/