https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| chciałbym nabyć wykrywacz metali prosił bym o pomoc https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=35891 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | karol111 [ piątek, 8 grudnia 2006, 15:17 ] |
| Tytuł: | chciałbym nabyć wykrywacz metali prosił bym o pomoc |
mam pytanie odnośnie wykrywacza.czy ktoś mi pomoże? |
|
| Autor: | muzzy [ piątek, 8 grudnia 2006, 15:28 ] |
| Tytuł: | |
Witam Łatwiej by było, gdybyś to pytanie od razu zadał - po to jest forum, żeby odpowiadać na zadane pytania :D pozdro Muzzy |
|
| Autor: | saper3791 [ piątek, 8 grudnia 2006, 15:28 ] |
| Tytuł: | |
Witam , pozdrawiam . Na wstepie - informacja : - Jestesmy banda zloczyncow i nikomu , nigdy nie pomagamy . A bardziej na serio - jestesmy tu po to by sobie wzajemnie pomagac . Postaw swoje pytania i zapewne wszystkie zostana odpowiedziane . Podaj do jakiej kwoty Cie wykrywacz interesuje , czego planujesz poszukiwac , jakie warunki musi wykrywka spelnic , itd. Pozdrawiam - Piotr |
|
| Autor: | karol111 [ piątek, 8 grudnia 2006, 15:45 ] |
| Tytuł: | Re: chciałbym nabyć wykrywacz metali prosił bym o pomoc |
witam dziękuje za tak szybkie zainteresowanie tematem,odnośnie wykrywki nieznam śię na tym. chciałbym szukać militaria,cena jak na mój pierwszy wykrywacz to myślę że w okolicy 500 zł karol? |
|
| Autor: | chrząszcz.pl (gupik) [ piątek, 8 grudnia 2006, 16:07 ] |
| Tytuł: | |
Cześć karol111, Tym sposobem, zadając w zasadzie jedno pytanie dorobiłeś się 3 postów!. Myślę, że zanim uzyskasz wyczerpującą odpowiedź, będziesz już rangę lub dwie wyżej :jump A tak na poważnie: popatrz w kierunku jabla bardziej uniwersalny będzie garrett ace 150 i pewnie jeszcze kilka innych polskich sprzętów resztę dopowiedzą Ci koledzy bardziej oblatani w zbieraniu żelastwa P.S. Na poligonie pod Toruniem kolejny już dzień odchodzi tęgie strzelanie m. |
|
| Autor: | przemko89 [ piątek, 8 grudnia 2006, 18:31 ] |
| Tytuł: | |
powiem krótko dozbieraj 200 albo 300 złotych a bedziesz miec smętka jest to super sprzet na militarke,pieknie ciaknie zelazo a na łuseczke tez potrafi pociagnac ... 500 zlotych to cena na taki dość słaby sprzecik a jeżeli nie to kup sobie P.I. czyli jabel i inne klozeciaki ale duza cewka tylko i akumulatory i lekko zmiescisz sie w 400 złotych pozdrawiam |
|
| Autor: | DarekD [ piątek, 8 grudnia 2006, 18:51 ] |
| Tytuł: | . |
Dozbieraj z 200zł (może mniej, popatrz na all.) i HS-3 Smętek Rutus Ultra 2 -maja dyskryminację - ważna rzecz Na odsprzedaży nie stracisz - ryzyko utopienia pieniędzy minimalne. Poczytaj o nich na forum - jest sporo o tym sprzęcie. ACE-150 się do militarki raczej nie nadaje - co innego na monetki. Cześć Darek |
|
| Autor: | irekn [ sobota, 9 grudnia 2006, 22:22 ] |
| Tytuł: | |
Witam ja bym polecił rutusa ultra 2 jest niezły i uniwersalny :1 |
|
| Autor: | Bisu [ sobota, 9 grudnia 2006, 22:58 ] |
| Tytuł: | |
Czy większość tutaj nie widzi ?? Że kolega dał może maksymalny dla niego przedział cenowy ? Napisał precyzyjnie że do 500 PLN, więc dla mnie rady w stylu "dozbieraj 200" czy tam inne są raczej zbędne. Cytuj: 500 zlotych to cena na taki dość słaby sprzecik
Z tym się nie zgodze, jednak jeżęli głównie na militarke to radze jak zawsze Rutus First. Poszukaj coś o tym sprzęcie na forum, na pewno znajdziesz bo dużo już my mieli pisane o tym ;) PS. Żeby nie było że chwale sobie jak każdy inny. Chwale i owszem, ale każdy wykrywacz ma wady, nie mówie że jest on najlepszy, ale w tym przedziale cenowych chyba mało prawdopodobne trafic cośw tym przedziale cenowym ? A link do jednego z wątków o tym sprzęcie masz poniżej: viewtopic.php?t=35446&highlight= |
|
| Autor: | Zenek_Bębenek [ niedziela, 10 grudnia 2006, 00:24 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli znasz się na elektronice, złóż sobie All1 , jeśli się na niej nie znasz, to znajdź kogoś kto się zna, to ci może go złoży, powinieneś się zmieścić w 500-550 zł, jeśli złożysz go sam to o wiele taniej niż 500zł.Jeśli ktoś złoży ci ten sprzęt , to za te swoje 500zł będziesz mieć prosty sprzęt o bardzo dobrych osiągach - np. w powietrzu na czułości 8/10 i dyskr. 5/10 wskazuje stabilnym i mocnym sygnałem nową monetę 5 gr z odległości 31cm. Jeśli ze sprzętów nowych, to zależy...choć w gre wchodzą zagraniczne modele z niższych półek ,na drobne przedmioty i łażenie po polach, jakiś dynamik w tej cenie kupisz ACE150,jakiegoś Bounty Huntera z tańszych.No i wreszcie R.First, jednak z Rutusem First, mogą być problemy ciężko jest go kupić za normalną cenę.Potwierdzam że to całkiem możliwy sprzęt, ale jego renoma chyba niestety przerosła go trochę, jeśli ktoś ci proponuje kupno R.First za więcej niż 400-420 zł ..to nie kupuj , szczególnie jeśli jest to jeden z pierwszych wypustów firsta.Zapomnij że kupisz nową w miarę sensowną polską wykrywkę za 500zł.Jeśli nastawiasz się na wykopki militarne , to lepiej zaopatrz się w sprzęt z trybem statycznym, Rutus First to dynamik, trzeba nim tak jak innymi wykrywaczami dynamicznymi energicznie poruszać, żeby dotawać stabilny sygnał....a nie łatwo jest ciągle machać wykrywaczem , między drzewami,w chaszczach, nie mówiąc już o przeszukiwaniu okopów.Nie kupuj żadnych jabli-srabli ani PI w ogole, bo piszczałki typu PI nie mają jako takiej dyskryminacji, często omijają bardzo małe przedmioty, trzeba z nimi chodzić koszmarnie wolno (jak żółw).Jedyną ich zaletą jest spory zasięg na duże przedmioty, chociaż dobry statyk (np. wspomniany Hs3) też spokojnie osiąga takie zasięgi ,a może nawet ciut większe, a dodatkowo ma dyskryminację.Wiem co mówię miałem PI (3 różne) i po przesiadce na przeciętny vlf/tr poczułem się jakbym przesiadł się z roweru do samochodu niezłej klasy.Dyskryminacja to podstawa...nawet na dyskryminacji nakopiesz się śmieci..sam zobaczysz, pomyśl sobie co by było bez niej...możesz być zaskoczony ile gwoździ i drucików jest na przeciętnym polu. |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 10 grudnia 2006, 00:53 ] |
| Tytuł: | |
witam .pewnie za jakieś 3-5 postów dojdziemy ,co do ceny dość wysokiej,i sprzet nie bedzie miarodajny :666 ..odnosnie sprzetu to polecam Rutus/Smetek/rynek ;) wtórny-niestety, ale mam nadzieje że bedzie ok.pozdrawiam |
|
| Autor: | Bisu [ niedziela, 10 grudnia 2006, 19:19 ] |
| Tytuł: | |
Zenek_Bębenek napisał(a): Potwierdzam że to całkiem możliwy sprzęt, ale jego renoma chyba niestety przerosła go trochę, jeśli ktoś ci proponuje kupno R.First za więcej niż 400-420 zł ..to nie kupuj , szczególnie jeśli jest to jeden z pierwszych wypustów firsta
Tu się zgodze. Nie warto kupować normalnego firsta za 400 PLN lub wyżej. Ja swojego kupiłem za 360 w stanie idealnym, prawie jak nowy dosłownie. Tym bardziej jeżęli zdecydujesz się na firsta sprawdź najpierw którą wersje masz na oku. Ja na twoim miejscu wypatrywał bym ostatniej zasilanej 4 ogniwami AA z dodatkowym potencjometrem strojenia do gruntu. Tak więc jeżeli wszystkiego wypatrzył byś ostrożnie to przy zakupie First'a był byś na pewno zadowolony :1 |
|
| Autor: | ziela4rz [ niedziela, 10 grudnia 2006, 19:41 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jeżeli masz 500zł to all sam mam i jestem zadowolony(nie jez zle troche juz nazbieralem nim).Nie polecam PI zbyt dużo kopania. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|