Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 09:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co po ACE 150 ??
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 00:34 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
Mam od trzech miesięcy ACE 150 i choc jestem z niego baaardzo zadowolony, chciałbym go zmienić na coś lepszego. Przeglądałem forum żeby znaleźć rozwiązanie mojego problemu i wiem mniej niż wcześniej :( Zastanwiam się nad Garrettem 250, Cibolą lub Prizmem II. Pytanie brzmi czy Cibola i Prizm są rzeczywiście o tyle lepsze od Garretta, że warto na nie wywalic od 400 dp 600 złotych więcej ?? I jeszcze jedno na jednej stronie z testami przeczytałem że różnice w zasięgach pomiędzy ACE 150 a 250 to 1 - 2 cm Czy to prawda ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 12:08 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:26
Posty: 133
Lokalizacja: Poznań
Witaj,

Nie zastanawiaj się na ACE 250 bo wielkiej różnicy nie odczujesz.
Sięgnij od razu gdzieś wyżej ;)

Miałem swego czasu podobny dylemat gdy znudził mi się ACE 250. ZOBACZ TU

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 13:32 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Rozumiem, że chodzi o monetkowca? Z podanych przez Ciebie sprzętów zdecydowanie polecam Cibolę, pod warunkiem, że nie będziesz dokupował innych cewek :1

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:04 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
Chodzi o monetkowca :)
Tzn że mało jest sewek do ciboli ?? i jeszcze ostatnie pytanie jak przy Ciboli wypada Rutus Solaris cenowo jest tańszy a ze styron producnetów wynikałoby ze ma lepsze zasiegi...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 17:58 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 sierpnia 2006, 18:00
Posty: 103
Lokalizacja: Toruń
Cewki do Ciboli są, ale producent poleca dostrojenie wykrywacza w serwisie po zmianie cewki na inny typ.
Tesoro uważane sa za wykrywacze z najlepszą dyskryminacją, tzn. kopiesz najmniej żelaznych śmieci.
Nie pracowałem nigdy Rutusem, ale Cibola jest b. głęboka.
250 nie zawracaj sobie głowy.
Na alle.. jest Vaquero za 1600,- (nowy 1900,-; nowa Cibola 1550,-)
Pozdrawiam
m. (zadowolony posiadacz tejona)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL