https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Tracker II - warto? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36162 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Bax21 [ czwartek, 14 grudnia 2006, 00:44 ] |
| Tytuł: | Tracker II - warto? |
Witam! Mam do kupienia BH Tracker II. Co myślicie o tym sprzęcie na początek przygody? Warto wydać te 500-600 zł? Chcę szukać głównie drobnicy: monety, pierścionki, medaliki. Byłbym wdzięczny za porady. Pozdrawiam! |
|
| Autor: | SiD [ czwartek, 14 grudnia 2006, 01:48 ] |
| Tytuł: | |
Firma BH może być na początek, chciałem tylko zauważyć, że nowego Trackera IV z 2 letnią gwarancją możesz nabyć w Polsce za 599zł w sklepie. Nie daj się nabić w butelkę na tzw. „okazję” na serwisach aukcyjnych gdzie nie jeden raz widziałem te wykrywacze sprowadzane, sprzedawane bez faktycznej gwarancji (wbrew zapewnieniom sprzedawcy) za większe pieniądze niż można kupić w kraju. Oczywiście jeśli trafisz dobrą okazję na używkę nie ma się co wahać… dała mi po prostu do myślenia cena i model jaki podałeś. |
|
| Autor: | Bax21 [ czwartek, 14 grudnia 2006, 09:20 ] |
| Tytuł: | |
hehe, a mój znajomy mówił, ze niedawno kupił sobie nowego Trackera II i dał za niego....680 zł. Na razie go testuje, zobaczymy. Pod jakim względem IV jest lepsza od II? Zasięg? Pzdr. |
|
| Autor: | SiD [ czwartek, 14 grudnia 2006, 12:18 ] |
| Tytuł: | |
Dokładnych różnic Ci nie podam, gdyż zazwyczaj interesuje mnie sprzęt z wyższej półki, wiem natomiast, że różnice są raczej symboliczne jeśli w ogóle są. Chciałem tylko zwrócić Ci uwagę, żebyś potem nie żałował swojego zakupu. Wykrywacze którymi możesz się zainteresować to: Garrett ACE 150 i 250 (ten już droższy) Bounty Hunter Tracker IV i inne w podobnej cenie |
|
| Autor: | przemko89 [ czwartek, 14 grudnia 2006, 23:37 ] |
| Tytuł: | |
polecam ace 150 TO NIE JEST REKLAMA!! jest to sprzet bardzo dobry sam go uzywam od 2 miesiecy i juz mi sie zwrocil , to lekki , prosty,przyjemny i kolorowy sprzecik :P polecam jak wybierzesz sobie garretta to bedzie strzał w 10 |
|
| Autor: | DarekD [ piątek, 15 grudnia 2006, 01:11 ] |
| Tytuł: | . |
Potwierdzam, ACE150 na drobnicę kolorowa jest przyjemny, ale dołozyłbym do ACE250 (między innymi pinpoint - fajna rzecz) Darek |
|
| Autor: | przemko89 [ piątek, 15 grudnia 2006, 18:34 ] |
| Tytuł: | |
a tak miedzy nami to zeby dokładać 160 złotych dla pinpoitu to troszke przesada , ze swojego doswiadczenia ktore zlapalem na pierwszeym wypadzie to takie ze jak mam sygnal to przemiatam cewka z 4 razy aby zlokalizowac wtedy wbijam saperke i na glebokosc saperki wyrzucam ziemie takim jednym dosc stanowczym ruchem, i wtedy na 90 % fant jest w kupce co wyciagnelismy to moj sposob pOZDRAIWMA |
|
| Autor: | DarekD [ piątek, 15 grudnia 2006, 18:53 ] |
| Tytuł: | . |
:) żeby to było tylko 160zł., ale i tak moim zdaniem warto dołożyć. Poczytaj tutaj dlaczego: viewtopic.php?t=26803&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=ace150+ace250 Pozdrawiam Darek |
|
| Autor: | przemko89 [ piątek, 15 grudnia 2006, 23:28 ] |
| Tytuł: | |
to co niżej |
|
| Autor: | przemko89 [ piątek, 15 grudnia 2006, 23:45 ] |
| Tytuł: | |
myśle że nie ma sensu kupować 250 to za dużo kasy polecam 150 z czystym sumieniem jest prosta i stabilna koloejną rade do 150 moge podac to ze trzeba łazić na słuchwakach bo gong wydawany przez głośnik pobiera strasznie duzo prądu... a wiadomo co sie z tym wiąże :) rówinież polecam ładowarke i akumulatorki a powiem ze jak szukamy w 4 minelabem explorerem II tesoro euro sabre ace 150 hs-3 to róznica jest tylko w hs-3 wszyscy kopią prawie że równą ilość monet ace- mała cewka , lekki ciężar i łatwo mozna namierzyć nawet w 150!!! hs-3 - nie omija zelaza kazdy wiekszy kawał zelaza od gwoździa jest sygnalizowany minelab explorer - CIEŻAR!!! tesoro - za duża cewka problem w namierzaniu to są wady ale nic nie jest doskonałe i ace ma tez nie zawielki zasieg... |
|
| Autor: | strażnik [ sobota, 16 grudnia 2006, 00:48 ] |
| Tytuł: | |
no tak ale z tego ja się zorientowałem, to na rynku wtórnym ace 150 jest dość ciężko kupić. To chyba jego jedyna "wada" :) |
|
| Autor: | przemko89 [ sobota, 16 grudnia 2006, 11:02 ] |
| Tytuł: | |
to prawda są uzywane dosc rzadko dostepne , ale ja dostałem za 400 złotych POZDRAWIAM |
|
| Autor: | SiD [ sobota, 16 grudnia 2006, 11:55 ] |
| Tytuł: | |
przemko89 – chyba nie sugerujesz, że wykrywacz za 600 zł jest tak dobry jak wykrywacze za ponad 4 tys. ? |
|
| Autor: | Bax21 [ sobota, 16 grudnia 2006, 15:54 ] |
| Tytuł: | |
drodzy koledzy, to ciekawe co piszecie. Dzieki za wszystkie odpowiedzi :) chyba dam sobie na razie spokój z Trackerem, poczekam do wiosenki, dozbieram troche kasy, ,może też w tym czasie trafi się jakaś okazja. Osobiście zaczynam się skłaniać w kierunku Garretta...się jeszcze zobaczy. Pozdrawiam! |
|
| Autor: | przemko89 [ sobota, 16 grudnia 2006, 16:24 ] |
| Tytuł: | |
nie sądzę , bo wiem ze ace 150 nie moze sie równać z Minelabem czy Tesoro to są sprzęty dość mocno zawansowane a cena "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! odpowieada na niezawodność, i doświadczenie które nabywa każda firma z nowym rokiem ale powiem ze jak chodzimy w 4 to porównania nie ma dużego jest porownanie tylko z hs-3 ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|