https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Fisher Coin strike https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36234 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Blitz [ sobota, 16 grudnia 2006, 07:42 ] |
| Tytuł: | Fisher Coin strike |
Czy Fisher Coint strike nadaje sie na militarke czy raczej przeznaczony jest na monetki ? oponie wszystkim sa wazne, lecz prosilbym o jak najwiecej wypowiedzi osob ktore posiadaja ten wykrywacz i na nim pracuja :] |
|
| Autor: | SiD [ sobota, 16 grudnia 2006, 12:04 ] |
| Tytuł: | |
Jak sama nazwa wskazuje Coin Strike – ciężko jest to przetłumaczyć dosłownie, ale można to kreślić to jako „monetowy traf” lub „monetowy strzał” a więc można spodziewać się, że jest do monet. Do rzeczy: generalnie można uznać go jako wykrywacz do kolorków, ale z tych bardziej uniwersalnych. W sumie jest to najbardziej uniwersalny wśród najwyższych modeli Fishera (nie wiem jak z nowym F 75). Tym niemniej nie nazwał bym go wykrywaczem na militarkę ani wykrywaczem ogólnie uniwersalnym. Podsumowując – jeśli będziesz z nim chodził głównie na kolory a czasem wyskoczysz na coś innego, ale raczej sporadycznie to będzie ok., w innym wypadku są sprzęty bardziej uniwersalne lub bardziej na militarkę, jak wolisz. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|