https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co po ACE 150 ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36311
Strona 1 z 1

Autor:  graf_zero [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 00:34 ]
Tytuł:  Co po ACE 150 ??

Mam od trzech miesięcy ACE 150 i choc jestem z niego baaardzo zadowolony, chciałbym go zmienić na coś lepszego. Przeglądałem forum żeby znaleźć rozwiązanie mojego problemu i wiem mniej niż wcześniej :( Zastanwiam się nad Garrettem 250, Cibolą lub Prizmem II. Pytanie brzmi czy Cibola i Prizm są rzeczywiście o tyle lepsze od Garretta, że warto na nie wywalic od 400 dp 600 złotych więcej ?? I jeszcze jedno na jednej stronie z testami przeczytałem że różnice w zasięgach pomiędzy ACE 150 a 250 to 1 - 2 cm Czy to prawda ??

Autor:  Zientas [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 12:08 ]
Tytuł: 

Witaj,

Nie zastanawiaj się na ACE 250 bo wielkiej różnicy nie odczujesz.
Sięgnij od razu gdzieś wyżej ;)

Miałem swego czasu podobny dylemat gdy znudził mi się ACE 250. ZOBACZ TU

Pozdrawiam.

Autor:  Van Worden [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 13:32 ]
Tytuł: 

Witam!

Rozumiem, że chodzi o monetkowca? Z podanych przez Ciebie sprzętów zdecydowanie polecam Cibolę, pod warunkiem, że nie będziesz dokupował innych cewek :1

Pozdrawiam

VW

Autor:  graf_zero [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:04 ]
Tytuł: 

Chodzi o monetkowca :)
Tzn że mało jest sewek do ciboli ?? i jeszcze ostatnie pytanie jak przy Ciboli wypada Rutus Solaris cenowo jest tańszy a ze styron producnetów wynikałoby ze ma lepsze zasiegi...

Autor:  chrząszcz.pl (gupik) [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 17:58 ]
Tytuł: 

Cewki do Ciboli są, ale producent poleca dostrojenie wykrywacza w serwisie po zmianie cewki na inny typ.
Tesoro uważane sa za wykrywacze z najlepszą dyskryminacją, tzn. kopiesz najmniej żelaznych śmieci.
Nie pracowałem nigdy Rutusem, ale Cibola jest b. głęboka.
250 nie zawracaj sobie głowy.
Na alle.. jest Vaquero za 1600,- (nowy 1900,-; nowa Cibola 1550,-)
Pozdrawiam
m. (zadowolony posiadacz tejona)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/