https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co po ACE 150 ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36311 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | graf_zero [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 00:34 ] |
| Tytuł: | Co po ACE 150 ?? |
Mam od trzech miesięcy ACE 150 i choc jestem z niego baaardzo zadowolony, chciałbym go zmienić na coś lepszego. Przeglądałem forum żeby znaleźć rozwiązanie mojego problemu i wiem mniej niż wcześniej :( Zastanwiam się nad Garrettem 250, Cibolą lub Prizmem II. Pytanie brzmi czy Cibola i Prizm są rzeczywiście o tyle lepsze od Garretta, że warto na nie wywalic od 400 dp 600 złotych więcej ?? I jeszcze jedno na jednej stronie z testami przeczytałem że różnice w zasięgach pomiędzy ACE 150 a 250 to 1 - 2 cm Czy to prawda ?? |
|
| Autor: | Zientas [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 12:08 ] |
| Tytuł: | |
Witaj, Nie zastanawiaj się na ACE 250 bo wielkiej różnicy nie odczujesz. Sięgnij od razu gdzieś wyżej ;) Miałem swego czasu podobny dylemat gdy znudził mi się ACE 250. ZOBACZ TU Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Van Worden [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 13:32 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Rozumiem, że chodzi o monetkowca? Z podanych przez Ciebie sprzętów zdecydowanie polecam Cibolę, pod warunkiem, że nie będziesz dokupował innych cewek :1 Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | graf_zero [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:04 ] |
| Tytuł: | |
Chodzi o monetkowca :) Tzn że mało jest sewek do ciboli ?? i jeszcze ostatnie pytanie jak przy Ciboli wypada Rutus Solaris cenowo jest tańszy a ze styron producnetów wynikałoby ze ma lepsze zasiegi... |
|
| Autor: | chrząszcz.pl (gupik) [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 17:58 ] |
| Tytuł: | |
Cewki do Ciboli są, ale producent poleca dostrojenie wykrywacza w serwisie po zmianie cewki na inny typ. Tesoro uważane sa za wykrywacze z najlepszą dyskryminacją, tzn. kopiesz najmniej żelaznych śmieci. Nie pracowałem nigdy Rutusem, ale Cibola jest b. głęboka. 250 nie zawracaj sobie głowy. Na alle.. jest Vaquero za 1600,- (nowy 1900,-; nowa Cibola 1550,-) Pozdrawiam m. (zadowolony posiadacz tejona) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|