https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Czy Rutus Solaris ???
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36325
Strona 1 z 1

Autor:  JasiuGKS [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 16:43 ]
Tytuł:  Czy Rutus Solaris ???

Czy Rutus Solaris jest najlepszym na naszym ryku wykrywaczem do wyszukiwania monet ???

Autor:  suchy999 [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 16:51 ]
Tytuł: 

Chodzi Ci o Polska produkcje czy o wykrywacze ktore mozna kupic błąd ortograficzny!!!?
Jezeli chodzi Ci o polska produkcje to mozliwe ale jak juz chodzi o swiatowa to na 10000% nie

Autor:  Maras1 [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 19:47 ]
Tytuł: 

Witam

Czy najlepszym tego nie wiem ale na pewno jest bardzo dobrym sprzętem.
Trochę z nim już biegam i nie mam powodów do narzekań.
Szukam drobnicy,ale czymś "grubszym" też nie pogardzę i nawet mi coś wychodzi.
Gorąco polecam

Pozdrawiam
PS. Trzeba się go "nauczyć"

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/