https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy Rutus Solaris ??? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36325 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JasiuGKS [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 16:43 ] |
| Tytuł: | Czy Rutus Solaris ??? |
Czy Rutus Solaris jest najlepszym na naszym ryku wykrywaczem do wyszukiwania monet ??? |
|
| Autor: | suchy999 [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 16:51 ] |
| Tytuł: | |
Chodzi Ci o Polska produkcje czy o wykrywacze ktore mozna kupic błąd ortograficzny!!!? Jezeli chodzi Ci o polska produkcje to mozliwe ale jak juz chodzi o swiatowa to na 10000% nie |
|
| Autor: | Maras1 [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 19:47 ] |
| Tytuł: | |
Witam Czy najlepszym tego nie wiem ale na pewno jest bardzo dobrym sprzętem. Trochę z nim już biegam i nie mam powodów do narzekań. Szukam drobnicy,ale czymś "grubszym" też nie pogardzę i nawet mi coś wychodzi. Gorąco polecam Pozdrawiam PS. Trzeba się go "nauczyć" |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|