https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co myślicie o Tesoro Cortes https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36340 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | west68 [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 19:40 ] |
| Tytuł: | Co myślicie o Tesoro Cortes |
Witam. Jak w temacie + i - tego sprzętu . |
|
| Autor: | chrząszcz.pl (gupik) [ poniedziałek, 18 grudnia 2006, 20:20 ] |
| Tytuł: | |
Już jest nowszy układ dyskryminacji (ED 180) w tejonie - 2003, vaquero i ciboli - 2004. cortes pochodzi z 2001r. to jest chyba układ ED 120. sprzęt oczywiście dobry, ale na Twoim miejscu poczekałbym na nowszy model cortesa, lub wszedł w obecnego tejona. wyświetlacz jest ok, ale są osoby, które z powodzeniem szukają bez niego. więcej grzechów nie pamiętam |
|
| Autor: | DarekD [ wtorek, 19 grudnia 2006, 01:54 ] |
| Tytuł: | . |
Chyba dominss (znajdziesz na forum) sprzedaje swojego Vaquero bo kupił "wyższy model Tesoro" - coś powinien wiedzieć? Pozdrawiam Darek |
|
| Autor: | SZZ [ wtorek, 19 grudnia 2006, 09:54 ] |
| Tytuł: | |
Witam, długo chodziłeś kolego Gupik z Cortesem? Pozdrawiam |
|
| Autor: | west68 [ wtorek, 19 grudnia 2006, 14:52 ] |
| Tytuł: | dodam.. |
że biegam z 5900 Di Pro Sl full wypas , ale mam zachcianki na coś lekkiego i tylko ma monetki |
|
| Autor: | SZZ [ wtorek, 19 grudnia 2006, 17:07 ] |
| Tytuł: | |
Proponuję skontaktować się jeszcze z p. Arturem Boratczukiem z TOPMAPu, autorem Vademecum Poszukiwacza, który z tego co pamiętam usiłował sprzedać na allegro w ubiegłym roku rocznego Cortesa. Może on - doświadczony poszukiwacz, wypowie się obiektywnie na temat cech użytkowych tego wykrywacza. Pozdrawiam SZZ |
|
| Autor: | west68 [ środa, 20 grudnia 2006, 13:23 ] |
| Tytuł: | |
No może przesadziłem dowiedziałem się ale bardziej kto z kim jest na tym forum na wojennej ścieżce.Wasze uwagi które były odpowiedzią na moje pytanie są bardzo cenne i bardzo wam dziękuję.Biegam z 5900 więc będzie mi trudno przyzwyczaić się do czegoś innego ale powiem wam że nie kupię Cortesa a raczej Tejona. Tak myślę. |
|
| Autor: | SiD [ środa, 20 grudnia 2006, 15:05 ] |
| Tytuł: | |
Moim zdaniem dobry wybór! To zdecydowanie jeden z najlepszych „gałkowców” na monety i inne drobiazgi. Posiadam Vaquero które jest niższym modelem ale jest w tej samej technologii HOT i jestem z Vaquero zadowolony. Chodziłem również z posiadaczem Tejona i poszukiwacz ten miał rewelacyjne efekty :) Wybór z pewnością mniej kontrowersyjny od Cortesa. Polecam mimo wszystko abyś wziął przed zakupem wykrywacz do ręki jeśli masz taką możliwość. Mimo, że ja jestem z Vquero zadowolony, spotkałem kilka osób którym ten wykrywacz się nie spodobał, a o gustach się nie dyskutuje :) Nie była to kwestia skuteczności wykrywacza czy innych cech – po prostu preferencje są różne. PS. Wbrew temu co wmawiają inni nie jestem powiązany z żadnym dealerem wykrywaczy ani w żaden inny sposób nie czerpię korzyści z pisania o wykrywaczach na forum. Kwatermistrz pozostał mi z czasu kiedy miałem przyjemność pracować u dealera, z czym wcale się nie kryłem. |
|
| Autor: | Robi [ środa, 20 grudnia 2006, 16:04 ] |
| Tytuł: | |
Posprzątałem. W tym zdjąłem kwatermistrza SiDowi - przyczyna dostateczna. Uprzejmię proszę wszystkich kwatermistrzów (nie będę rzucał nickami, zainteresowani - nie tylko z tego wątku - wiedzą o kim mówię) o tonowanie swoich wypowiedzi, bo to nie jest ich prywatne podwórko. Proszę o wypowiedzi z kulturą, bez chamskich odzywek i dennych insynuacji - również między wierszami pod moim adresem. W przypadku nie zachowania umiaru nie wykluczam zaostrzenia rygoru na tym forum, a to myślę byłoby wielu kwatermistrzom bardzo nie na rękę... :cop |
|
| Autor: | SiD [ piątek, 22 grudnia 2006, 03:17 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem jak odczytałeś moje skrócenie Twojego nika, ale nie miał on na celu obrażenie Ciebie. To był zwyczajny skrót, być może niefortunny, ale przypadkowo, nie zamierzenie. W każdym razie sprawę uważam za zamkniętą. Również życzę wesołych świąt :1 . Co niepotrzebne kasuje z poprzedniej wypowiedzi. Oby nam wszystkim fanty z ziemi wychodziły jak najczęściej := Czas już zakończyć ten OT ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|