Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co myślicie o wykrywce Salamandra VLF 5 khz
PostNapisane: piątek, 29 grudnia 2006, 17:36 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 3 sierpnia 2006, 12:50
Posty: 341
Lokalizacja: Brodnica
Witam!

Chciałem się troche więcej dowiedzieć na temat tego wykrywacza! Używa go ktoś??? Jak myślicie nadaje się na militarke??


POZDRAWIAM!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 30 grudnia 2006, 00:36 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
Witam ,ale zagwozdke dałeś tyle sprzetu ,a ty takie tematy na noc dajesz ;) A tak poważnie, jeśli to jest ten z zielonym pudełkiem i 4 pokrętłami i wskażnikiem ? to powiem, że (nie miałem go w rękach dośc długo) ale jest to statyk,na drobnice (tak twiedził właściciel) dość stabilny ,ale od czasu do czasu poszukiwacz wisiał na tel,i rozmawiał z FABRYKa chyba Puławy? w celu dalszych instrukcij. :666 pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 stycznia 2007, 19:17 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 22 listopada 2005, 17:56
Posty: 420
Lokalizacja: Kozienice, Kielce
tak jest to statyk, ale bardziej na militarke niż na monetki, chociaż udało mi sie znależć także troche drobnicy. Całkiem niezły, wkurza mnie tylko konieczność częstego zerowania. Posiadam go ponad rok i nie narzekam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 stycznia 2007, 21:32 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 3 sierpnia 2006, 12:50
Posty: 341
Lokalizacja: Brodnica
To chyba na początek się nada??? Mnie interesuje militarka, no ale monetkami też nie pogardze! Słyszałem tylko że dość trudno go wyczaić i trzeba z nim troche pochodzić żeby go wyczuć!

POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2007, 00:23 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
Witam ,z każdym wykrywaczem trzeba raz mniej ,raz wiecej pochodzić.Inaczej się nie da ;) Ale gdy kupisz wykrywke to i tak Cie nie ominie.pozdrawiam ps.na początek wystarczy,daj sobie sezon,dwa, a zobaczysz? :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2007, 22:46 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 22 listopada 2005, 17:56
Posty: 420
Lokalizacja: Kozienice, Kielce
a ja i tak go polecam, dzisiaj z 1,20 wykopałem puszke po farbie, chyba niezły wynik nie? puszka 1,5 l


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL