https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy sprzet kupiony w Anglii https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36685 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | west68 [ czwartek, 28 grudnia 2006, 10:28 ] |
| Tytuł: | Czy sprzet kupiony w Anglii |
podlega opłatom celnym i Vat czy nie (UE).Oczywiście wykrywacz |
|
| Autor: | rob_k [ czwartek, 28 grudnia 2006, 10:43 ] |
| Tytuł: | |
Opłaty celne - nie, VAT - jak najbardziej tak. |
|
| Autor: | west68 [ czwartek, 28 grudnia 2006, 11:12 ] |
| Tytuł: | |
powaga Vat trzeba płacić ????????? to po co nam UE szok!!!!!!!!!! |
|
| Autor: | rob_k [ czwartek, 28 grudnia 2006, 11:23 ] |
| Tytuł: | |
Spróbuj wytłumaczyć to sobie tak: 1) VAT to podatek od wartości dodanej (Value Added Tax) 2) Kupiłeś w Wielkiej Brytanii wykrywacz i przywiozłeś do Polski. 3) Stan ilościowy sprzętu w kraju zwiększył się bo "dodałeś" 1 sztukę. To czemu nie chcesz zapłacić podatku VAT :que :que :que :666 |
|
| Autor: | sl15 [ czwartek, 28 grudnia 2006, 11:24 ] |
| Tytuł: | |
Witam Na dodatek wykrywaczem z Anglii trzeba chodzić lewą stroną pola :jump pozdrawiam |
|
| Autor: | promethidion [ czwartek, 28 grudnia 2006, 11:35 ] |
| Tytuł: | |
sl15 napisał(a): Witam
Na dodatek wykrywaczem z Anglii trzeba chodzić lewą stroną pola :jump pozdrawiam Ale za to mądre prawo tam obowiązuje! Pierwszy wykrywacz dostałem od wuja z Anglii i jak śmigaliśmy po naszych polach i lasach, to on dziwił się, że trzeba się ukrywać. Nie chcę rozwijać długiej dyskusji na ten temat, bo wszystko już zostało powiedziane, ale nie mogę się doczekać, jak u nas będzie można wyjść na pole bez strachu, że strażnik, chłop lub policja przywali mi widłami, pałą albo z wiatrówki. |
|
| Autor: | sl15 [ czwartek, 28 grudnia 2006, 11:47 ] |
| Tytuł: | |
Polacy (czytaj politycy) preferują własne pomysły dlatego watpilwe jest wprowadzenie u nas modelu Angielskiego, który wymyślony przez kraj od dawien dawna demokratyczny jest bardzo dobry i praktyczny- ale mi się rymnęło (poczytaj w Artykułach referaty z konferencji OODA 2006.11.29) |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ czwartek, 28 grudnia 2006, 12:46 ] |
| Tytuł: | |
witam .Moje wszystkie sprzęty zakupione są w UK.do każdego jest dolączona jest fakt.na której jest opisane ,(inc vat.)Czyli Vat jest opłacony w UK. pozdrawiam ps. robiąc zakupy ,płacac Vat w UK,przy wyjezdzie z danego kraju,powinno sie przedstawic dokum,zakupu.Vat zostaje zwrócony(danej osobie) i przeniesiony do naszego pięknego kraju :666 .Tak było kiedyś ,jak jest na dzień dzisiejszy ?Od dnia kiedy weszliśmy do UE,jest to zagmatwane.Nikt chyba tego nie stosuje :666 .Kiedyś było podobnie w Niemczech.Moim zdaniem skoro zaplaciłem Vat w UE,to raczej paragonem sie nie bede afiszował.pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | NORTAL [ czwartek, 28 grudnia 2006, 12:47 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jak już kupisz wykrywacz w Angli to już nikt od ciebie nic nie pobierze ani cła ani vatu po prostu kupiłeś za 300 Funtów czy za 1000 to twoja sprawa ani do nowego ani starego się nie doczepi .pozdrawiam N. |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 28 grudnia 2006, 12:57 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Dokładnie tak - vat jest już opłacony przy zakupie sprzętu w sklepie w UK :) |
|
| Autor: | NORTAL [ czwartek, 28 grudnia 2006, 13:06 ] |
| Tytuł: | |
A jak byś się dobrze postarał to jeszcze ten Vat zapłacony w Angli mógł byś odzyskać i w Polsce byś też nie zapłacił . N . |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ czwartek, 28 grudnia 2006, 14:27 ] |
| Tytuł: | |
witam .Odnośnie tego Vat,to '' słysze dzwony tylko nie wiem w którym kościele'' wiem że jest możliwośc odzyskania ,ale moj sprzęt przysłany został do Jrlandii,a o ile się orjentuję powinienem pewne kroki poczynić w UK.Tak myślę sobie że grzebanie z Vat-em w Polsce zostałoby zle odebrane :wq ..Ogólnie nie lubie tego typu instytucij :666 .ps.ale jak masz pomysł to śmiało. :666 :666 :666 . :1(ostatni sprawiedliwy) :666 |
|
| Autor: | NORTAL [ czwartek, 28 grudnia 2006, 14:32 ] |
| Tytuł: | |
Pozdrawiam .....N.... |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ czwartek, 28 grudnia 2006, 18:21 ] |
| Tytuł: | |
witam domniemam ,że wiadomości masz sprawdzone? Ale jest pare pytań ; jest Vat, i gdzieś i tak to trzeba zapłacić.Vat jest wszędzie. :cop . Jest tylko jedyne rozwiązanie, :666 .(pogodzić się z tą myślą)albo pokombinować. :666 :666 . odnośnie Vat-u. tu jest pare spraw . http://www.euroinfo.org.pl/index.php?op ... &Itemid=52 pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|