https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co myślicie o wykrywce Salamandra VLF 5 khz https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36736 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wiesiol44 [ piątek, 29 grudnia 2006, 17:36 ] |
| Tytuł: | Co myślicie o wykrywce Salamandra VLF 5 khz |
Witam! Chciałem się troche więcej dowiedzieć na temat tego wykrywacza! Używa go ktoś??? Jak myślicie nadaje się na militarke?? POZDRAWIAM! |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ sobota, 30 grudnia 2006, 00:36 ] |
| Tytuł: | |
Witam ,ale zagwozdke dałeś tyle sprzetu ,a ty takie tematy na noc dajesz ;) A tak poważnie, jeśli to jest ten z zielonym pudełkiem i 4 pokrętłami i wskażnikiem ? to powiem, że (nie miałem go w rękach dośc długo) ale jest to statyk,na drobnice (tak twiedził właściciel) dość stabilny ,ale od czasu do czasu poszukiwacz wisiał na tel,i rozmawiał z FABRYKa chyba Puławy? w celu dalszych instrukcij. :666 pozdrawiam |
|
| Autor: | slawek [ środa, 3 stycznia 2007, 19:17 ] |
| Tytuł: | |
tak jest to statyk, ale bardziej na militarke niż na monetki, chociaż udało mi sie znależć także troche drobnicy. Całkiem niezły, wkurza mnie tylko konieczność częstego zerowania. Posiadam go ponad rok i nie narzekam. |
|
| Autor: | wiesiol44 [ środa, 3 stycznia 2007, 21:32 ] |
| Tytuł: | |
To chyba na początek się nada??? Mnie interesuje militarka, no ale monetkami też nie pogardze! Słyszałem tylko że dość trudno go wyczaić i trzeba z nim troche pochodzić żeby go wyczuć! POZDRAWIAM |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ czwartek, 4 stycznia 2007, 00:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam ,z każdym wykrywaczem trzeba raz mniej ,raz wiecej pochodzić.Inaczej się nie da ;) Ale gdy kupisz wykrywke to i tak Cie nie ominie.pozdrawiam ps.na początek wystarczy,daj sobie sezon,dwa, a zobaczysz? :1 |
|
| Autor: | slawek [ czwartek, 4 stycznia 2007, 22:46 ] |
| Tytuł: | |
a ja i tak go polecam, dzisiaj z 1,20 wykopałem puszke po farbie, chyba niezły wynik nie? puszka 1,5 l |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|