https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Saper https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36984 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mati [ czwartek, 4 stycznia 2007, 23:36 ] |
| Tytuł: | Saper |
Interesuje mnie czy któryś z modeli tej firmy nadaje sie na militarke(monety).Może ktoś posiada jakiegoś Sapera to niech sie podzieli wrażeniami z współpracy z nim. |
|
| Autor: | sl15 [ piątek, 5 stycznia 2007, 00:38 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jeżeli chodzi o wykrywacz Pana Nowaka to na militarkę jest rewlacyjny (pomimo topornej konstrukcji) natomiast na monety nie nadaje się wg mnie w ogóle- chyba, że znajdziesz monetę o średnicy kilku centymetrów. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|