https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Saper
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=36984
Strona 1 z 1

Autor:  Mati [ czwartek, 4 stycznia 2007, 23:36 ]
Tytuł:  Saper

Interesuje mnie czy któryś z modeli tej firmy nadaje sie na militarke(monety).Może ktoś posiada jakiegoś Sapera to niech sie podzieli wrażeniami z współpracy z nim.

Autor:  sl15 [ piątek, 5 stycznia 2007, 00:38 ]
Tytuł: 

Witam
Jeżeli chodzi o wykrywacz Pana Nowaka to na militarkę jest rewlacyjny (pomimo topornej konstrukcji) natomiast na monety nie nadaje się wg mnie w ogóle- chyba, że znajdziesz monetę o średnicy kilku centymetrów.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/