https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Rutus Solaris-wada czy uszkodzenie ?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=37028
Strona 1 z 1

Autor:  Wito.. [ piątek, 5 stycznia 2007, 21:50 ]
Tytuł:  Rutus Solaris-wada czy uszkodzenie ?

Od roku użytkuję Solarisa ,do tej pory wydawało mi się że działa prawidłowo i z dobrą skutecznością !..jednak wczoraj zacząłem w to wątpić..Wykrywka nie namierzyła mi w żadnej opcji ,ogromnej metalowej beki o pojemności 4500 litrów,zakopanej 2 tygodnie temu na sprawdzonej głębokości "zaledwie" 120 cm ,w piaszczystym gruncie .
Teraz zastanawiam się czy to jego wada czy jest po prostu uszkodzony..?
Może czas zmienić sprzęt na bardziej skuteczny ? Jeśli tak..to proszę o radę na jaki ?..wito..

Autor:  111 [ sobota, 6 stycznia 2007, 00:45 ]
Tytuł: 

Sprawdź innym wykrywaczem w trybie dynamicznym- też nie powinien jej widzieć.

Może na statyku Ci się uda.

pzdr 111

Autor:  Arkadio.IE [ sobota, 6 stycznia 2007, 01:17 ]
Tytuł: 

Witam ,tak sobie myślę ,że moje wykrywacze natrafiając na coś takiego wielkiego,dostały by świra na 500% ,a na 100% jeśli wydały by jakiś dzwiek,bylby to dzwięk na kolor.Raz miałem podobny problem z czymś o wymiarach 1200/1000mm,mój C.scope 1220xd statyk,sie zawiesił :que ,ale wskazał kolor . pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/