https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Rutus Solaris-wada czy uszkodzenie ? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=37028 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wito.. [ piątek, 5 stycznia 2007, 21:50 ] |
| Tytuł: | Rutus Solaris-wada czy uszkodzenie ? |
Od roku użytkuję Solarisa ,do tej pory wydawało mi się że działa prawidłowo i z dobrą skutecznością !..jednak wczoraj zacząłem w to wątpić..Wykrywka nie namierzyła mi w żadnej opcji ,ogromnej metalowej beki o pojemności 4500 litrów,zakopanej 2 tygodnie temu na sprawdzonej głębokości "zaledwie" 120 cm ,w piaszczystym gruncie . Teraz zastanawiam się czy to jego wada czy jest po prostu uszkodzony..? Może czas zmienić sprzęt na bardziej skuteczny ? Jeśli tak..to proszę o radę na jaki ?..wito.. |
|
| Autor: | 111 [ sobota, 6 stycznia 2007, 00:45 ] |
| Tytuł: | |
Sprawdź innym wykrywaczem w trybie dynamicznym- też nie powinien jej widzieć. Może na statyku Ci się uda. pzdr 111 |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ sobota, 6 stycznia 2007, 01:17 ] |
| Tytuł: | |
Witam ,tak sobie myślę ,że moje wykrywacze natrafiając na coś takiego wielkiego,dostały by świra na 500% ,a na 100% jeśli wydały by jakiś dzwiek,bylby to dzwięk na kolor.Raz miałem podobny problem z czymś o wymiarach 1200/1000mm,mój C.scope 1220xd statyk,sie zawiesił :que ,ale wskazał kolor . pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|