https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Fisher GEMINI 3 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=37064 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dronx [ sobota, 6 stycznia 2007, 20:56 ] |
| Tytuł: | Fisher GEMINI 3 |
Witam czy ktokolwiek miał kontakt z Fisher GEMINI 3 ??? jesli tak to proszę o opinie o tym sprzecie |
|
| Autor: | SiD [ niedziela, 7 stycznia 2007, 01:09 ] |
| Tytuł: | |
Łatwiejszy w transporcie niż White’s TM 808, o podobnym zasięgu co Whites, trochę trudniejszy w obsłudze. Generalnie trzeba wiedzieć czego i gdzie nim szukać. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|