https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Fisher GEMINI 3
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=37064
Strona 1 z 1

Autor:  dronx [ sobota, 6 stycznia 2007, 20:56 ]
Tytuł:  Fisher GEMINI 3

Witam czy ktokolwiek miał kontakt z Fisher GEMINI 3 ???
jesli tak to proszę o opinie o tym sprzecie

Autor:  SiD [ niedziela, 7 stycznia 2007, 01:09 ]
Tytuł: 

Łatwiejszy w transporcie niż White’s TM 808, o podobnym zasięgu co Whites, trochę trudniejszy w obsłudze. Generalnie trzeba wiedzieć czego i gdzie nim szukać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/