https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Minelab XTerra 30-Kilka pytań https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=37192 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sturmik [ wtorek, 9 stycznia 2007, 00:02 ] |
| Tytuł: | Minelab XTerra 30-Kilka pytań |
Witajcie!! Może przeoczyłem albo nie może tylko "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!!.Podczas mojego długiego niebytu na forum zrodziło mi się parę pytań na temat wykrywacza z tematu.(jak to ładnie brzmi Postanowiłem zmienic wykrywacz na XTerre 30.Kanarek nieco mnie zawiódł. -Jaki jest zasięg tegoż sprzętu??(głebokość i do tego przykład przedmiotu) -Jak dostraja się do gruntu?? i ostatnie czy dzwięk nie jest zbyt 'upierdliwy' dla uszu.Nie chodzi przecież żeby zjechał się nagle posterunek :cop Chyba że macie jakieś inne propozycję sprzętów na drobnice do 1500 zł?? Śmiało piszcie i uzasadnijscie dlaczego,jakie efekty uzyskaliście tymi sprzęciorami. Pozdrawiam Sturm :lol: :afr |
|
| Autor: | DarekD [ wtorek, 9 stycznia 2007, 00:32 ] |
| Tytuł: | . |
Tutaj masz trochę: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=58 http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_wat ... 149#365239 No i instrukcja: http://www.proscan.gliwice.pl/docs/tf.pdf Pozdrawiam Darek p.s. ale za 1500 lub blisko to trafisz używanaego sovereigna na alll. Jesli to ma byc na monety to teraz już polecam :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|