https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Minelab XTerra 30-Kilka pytań
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=37192
Strona 1 z 1

Autor:  sturmik [ wtorek, 9 stycznia 2007, 00:02 ]
Tytuł:  Minelab XTerra 30-Kilka pytań

Witajcie!!
Może przeoczyłem albo nie może tylko "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!!.Podczas mojego długiego niebytu na forum zrodziło mi się parę pytań na temat wykrywacza z tematu.(jak to ładnie brzmi
Postanowiłem zmienic wykrywacz na XTerre 30.Kanarek nieco mnie zawiódł.
-Jaki jest zasięg tegoż sprzętu??(głebokość i do tego przykład przedmiotu)
-Jak dostraja się do gruntu??
i ostatnie czy dzwięk nie jest zbyt 'upierdliwy' dla uszu.Nie chodzi przecież żeby zjechał się nagle posterunek :cop

Chyba że macie jakieś inne propozycję sprzętów na drobnice do 1500 zł??

Śmiało piszcie i uzasadnijscie dlaczego,jakie efekty uzyskaliście tymi sprzęciorami.

Pozdrawiam
Sturm :lol: :afr

Autor:  DarekD [ wtorek, 9 stycznia 2007, 00:32 ]
Tytuł:  .

Tutaj masz trochę:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=58

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_wat ... 149#365239

No i instrukcja:
http://www.proscan.gliwice.pl/docs/tf.pdf

Pozdrawiam
Darek

p.s. ale za 1500 lub blisko to trafisz używanaego sovereigna na alll.
Jesli to ma byc na monety to teraz już polecam :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/