Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ace 250, muskeeter, garett gta 550?? który na monetki??
PostNapisane: czwartek, 28 grudnia 2006, 13:15 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 27 grudnia 2006, 10:36
Posty: 170
Proszę doradźcie, który z nich, chyba, że coś innego w tych cenach. Zaznaczcie też dlaczego, jak wygląda wyświetlacz np. (muskeeter pro go nie ma??) Dostrajanie do gruntu?? - jakto wygląda w poszczególnych przypadkach, i jak to wpływa na dyskryminację?? :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 28 grudnia 2006, 20:47 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 17:02
Posty: 1313
Lokalizacja: Szczecin
ja polecam ace 250, bo jest leciuteńki :) :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 28 grudnia 2006, 21:12 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 10:01
Posty: 701
Lokalizacja: gdzie chcę
A ja myślę, że poszukiwanie skarbów ma coraz więcej amatorów, którzy pieniądze z prezentów lub pieniądze ciężko zarobione chcą zainwestować w sprzęt. To już chyba 6 wątek z pytaniem, którą maszynę wybrać. A ja po raz kolejny odpowiem, że niezawodny Ace 250:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 28 grudnia 2006, 23:35 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
Dlamnie ace to niemalże zabawka. Z tych wymienionych wybrał bym muskeetera ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 grudnia 2006, 00:25 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 24 lipca 2005, 10:29
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Raczej Muszkieter - ma lepsze zasięgi i dostrajanie do gruntu. Jego waga tak często krytykowana jest dla mnie zaletą (szczególnie gdy trzeba walczyć z roślinkami :). Aczkolwiek różnica cenowa jest dość znaczna, choć do Ace trzeba raczej dokupić dodatkowo osłonkę na cewkę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: piątek, 29 grudnia 2006, 00:45 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
Z tych trzech myślę że najbardziej zadowolony (na początek) będziesz zadowolony właśnie z ACE 250. Jest na tyle prosty że to właśnie on Ciebie będzie uczył co i jak a nie Ty będziesz musiał sie uczyć co i jak w muszkieterze. Potem go sprzedasz z niewielką stratą (albo i bez) i kupisz sobie dokładnie to co będziesz myślał że chcesz - może nawet muszkietera czy garetta "z wyższej półki".
Krótko mówiąc - daj sobie sezon/albo pół na bezstresowe złapanie rytmu.
ACE 250 będzie o.k. -wystarczająco prosty, wystarczająco skuteczny.
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 stycznia 2007, 18:40 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 00:05
Posty: 159
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Cześć!
Ja chodzę z Ace 250. Na początek jest super. Bardzo czuły na kolorową drobnicę, lekki, bardzo prosty w obsłudze. Na nim można załapać o co w tym sporcie chodzi. Zaięgi nie powalają, ale nadrabia to dyskryminacją - odrzuca większość śmieci, i precyzyjnym namierzaniem z graficznym wyświetlaczem poziomi sygnału.

Jeśli kupisz coś skąplikowanego na początek bardzo łatwo się zniechęcić

Pozdrawiam
Witek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 9 stycznia 2007, 17:48 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 8 stycznia 2007, 22:16
Posty: 2
Polecam ACE 250-lekki, czuły na drobnice (szczególnie kolor), dobrze wyważony, wyswietlacz czytelny, wykrywacz bardzo prosty w obsłudze. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 stycznia 2007, 01:42 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2007, 20:19
Posty: 294
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Witam

Póltora miesiąca temu , gdy koledzy zainteresowali mnie tym hooby , tez miałem taki dylemat jak Ty. Mnostwo czasu poswieciłem na czytanie opisów itp. rzeczy na forach i innych stronach. Zdecydowałem sie jednak na zakup ACE 250 i musze Ci powiedzieć , że jestem bardzo zadwolony. Znalazlem juz mnostwo rzeczy , monety , klamry , medale , łuski , guziki i wiele innych rzeczy. Czesto chodzę razem z kolegami , ktorzy maja sprzet z gornej półki i uwierz , że wcale nie znajduje mniej rzeczy od nich .ACE nie zniechęci Cie do poszukiwan , bo jest prosty w obsludze i wiekszosc nastawien robisz intuicyjnie. I co najwazniejsze , cena wcale nie jest wygórowana.
Tak jak DarekD napisał , daj sobie sezon , a wtedy sie przekonasz.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 11 stycznia 2007, 10:25 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 27 grudnia 2006, 10:36
Posty: 170
Wszystkim serdecznie dziękuję...za porady...Obecnie jestem posiadaczem Ace 250...,ale z myślą o czymś lepszym w przyszłości...,jak tylko "łapnę" cio i jak (w końcu to moja pierwsza piszczałka), i gdy uzbieram już "nieco" pieniążków (tych współczesnych hihi ;))


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL