Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: all 1 garrett ace250
PostNapisane: niedziela, 7 stycznia 2007, 20:00 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 29 listopada 2006, 23:40
Posty: 92
Lokalizacja: Roztocze
witam
Czy ktoś porównywał te dwa wykrywacze znalazłem na allegro taki opis przy licytacji czy to prawda ściema sam mam ALLa 1 i chciałem sobie kupić garrette ACE 250 czy jest sens. http://www.allegro.pl/item155717348_wyk ... anio_.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 stycznia 2007, 21:16 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
Witam ,masz Alla,więc wiesz dobrze ,że jest to z kosmosu.32-34 cm monetę 5-10 groszy(chyba rozjechane przez pociąg :666 . Nie mam nic do tego wykrywacza ,ale irytuje mnie jak goście wypisują takie pierdoły,aby sprzedać . Odnośnie ACE 250 "kanarek" jest na monetki ok,ale z opisu Alla to widzę, że jest troszkę gorszy :666 :jump pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 stycznia 2007, 21:54 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 5 stycznia 2005, 19:51
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Witam

Prawde mówiąc to nie wygląda to na robote pana Aleksandra. Jego konstrukcje również opierały się na kuli inwalidzkiej z tym że jednak różniły sie nieco. Zasięgi też raczej przesadzone. Ja na ACE bym się nie przesiadał chyba że ze wzgledu na wygodę, po przesiadce z ALL'a na Tesoro dopiero poczułem co to znaczy lekka i ergonomiczna wykrywka. Skuteczność obu sprzętów raczej podobna. Radze dozbierać na coś z nieco wyższej półki zachodniej produkcji.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:45 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2006, 16:41
Posty: 84
Lokalizacja: ZIELONA GÓRA
Witam, jestem w posiadaniu ace 250 od pół roku, był to mój pierwszy wykrywacz, początki były trudne, ale po rozszyfrowaniu o co w nim chodzi i poznaniu 5 trybów pracy muszę przyznać że jest naprawde OK. Kupiłem go z myślą o szukaniu monet, ale wiadomo że oprócz monet jest wiele innych ciekawych fantów. Miałem już w rękach inne wykrywacze, ten jest bardzo lekki i precyzyjny, niesamowicie czuły na kolorowy metal i małe przedmioty, ale i duże też. Różne tryby pracy elyminują metalowe śmieci i żelazo, czego jest pełno w ziemi. Dziś latałem po lesie na trybie RELICS(odrzucenie drobnero żelaza, zardzewiałych odłamków i śmieci), lecz większe żelazo wyłapuje bardzo ładnie, wykopałem z głębokości ok. 50 cm magazynek do diekterowa. Ciekawa funkcja to pinpoint, czyli precyzyjne określenie przedmiotu. Polecam ten wykrywacz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2007, 20:54 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 sierpnia 2006, 14:58
Posty: 41
Lokalizacja: Lubsko
Witam.Tez mam ALL-1 robionego przez naszego kochanego Pana Aleksandra.Jak dla moich potrzeb wykrywacz jest super(a nie latwo mnie zaspokoic).Sadze ze ACE 250 nie ma szans.Takie jest moje zdanie a zdania nie zmienie.Mialem doczynienia z ACE 250 i bylem bardzo rozczarowany.A z ALL-1 wiesz co odrzucasz dyskryminacja i wiesz na 100%ze to co odrzuciles to konkretny zlom.takze za te pieniadze co jest wystawiony na Allegro smialo bym o niego walczyl.Pozdrawiam.Darz dol


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2007, 21:12 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
Cytuj:
A z ALL-1 wiesz co odrzucasz dyskryminacja i wiesz na 100%ze to co odrzuciles to konkretny zlom

A niby z Acem to nie wiesz ?? Na co jak na co ale na dyskryminacje w ace uwazam ze narzekac nie mozna... a opis tej aukcji hmmm nie bedę tego komentowal :jump :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 stycznia 2007, 20:19 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 7 października 2004, 22:38
Posty: 107
Lokalizacja: Poznań
cytuje:
Witam.Tez mam ALL-1 robionego przez naszego kochanego Pana Aleksandra.
Koniec cytatu

Nie jestes ty przypadkowo dziewczyna P. Aleksandra?
Na taka wielka ilosc fantuw znaleziaona tym wykrywaczem, cos malo sie udzielasz na forum....
Bez urazy ale pachnie mi to kryptoreklama...


baxter12


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 stycznia 2007, 20:55 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 sierpnia 2006, 14:58
Posty: 41
Lokalizacja: Lubsko
viewtopic.php?t=37286
Baxter12 przeczytaj to!!!!!!!!Riposta lub małe sprostowanko


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL