Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 20:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co ja wiem o moim wykrywaczu?
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:23 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 14:38
Posty: 33
Lokalizacja: CKMK
Witam, pojawiało się już kilka koncepcji pewnego podsumowania i zebrania informacji na temat wykrywaczy, ale nic z tego nie wyszło. Mam propozycję, odpisując na ten temat podajcie:

1.Model
2.Zasięg (uzyskany w przeciętnym, w miarę obiektywnym gruncie!) na kilku przykładach np. współczesne monety, ewentualnie starsze, popularne
3.Kilka plusów
4.Kilka minusów
5.Krótkie podsumowanie (m.in. własne uwagi, cena, porównanie do innych podobnych - to jest trochę ryzykowne, ale trudno)

UWAGA:
Warto zachować kolejność i zwięzłość wypowiedzi, unikać zbędnej polemiki !!, trzymać się kolejności podanej we wzorze. Tylko wtedy takie podsumowanie ma sens.
Powinienem rozpocząć własnym opisem, ale właśnie modyfikuję konstrukcję swojej wykrywki i nie mogę przeprowadzić testów ;)
Liczę na masowy odzew!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Co ja wiem o moim wykrywaczu?
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:35 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Opcio napisał(a):
Liczę na masowy odzew!!

... producentow ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:40 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
i sklepów sprzedających sprzęt :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:43 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Czas na reklame :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 15:22 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 14:38
Posty: 33
Lokalizacja: CKMK
Cóż, wśród reklam może na pewno znajdą się rzeczowe komentarze... Jeżeli będziemy do sprawy podchodzić tak pesymistycznie, to możemy uznać, że nie warto pytać o jakiekolwiek opinie na temat sprzętu na forum, bo odpowiedzi są z założenia tendencyjne.
Więcej optymizmu Proszę Państwa!
Warto przynajmniej spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 17:21 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
eeeeeeeeeeeeetam :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 17:59 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 17:43
Posty: 188
Lokalizacja: Mazovia
Hmmmmmmmmm

Miałem raz jabla aż mina mi zbladła
gdy wykopałem z kilometr kabla
więc myślę czas zmienić piszczałkę
byle nie na gorzałke
na skupie za kabel fortunę dostałem
na nowy sprzecik wszystko wydałem
awizo w skrzynce sobie lezało
a mi w głowie sie przewracało
żonke już w windzie słyszałem
a pod drzwiami juz warowałem
dostałem patelnią po głowie
nieuległa mej namowie
ale sprzęcik nowy mam
a to powiem oni wam :

Hehe ja to moge sobie porównać ale jabla do ultry i odwrotnie bo nic innego w ręku niemiałem

Pozdrówka alll


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 18:12 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 17:43
Posty: 188
Lokalizacja: Mazovia
A propo testów i takich tam

http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#bhqd

ja juz wybrałem teraz czas na ciebie ........................

heheheee


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 22:32 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 6 lutego 2004, 11:53
Posty: 94
O kurde zostań raperem...... :dnc :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL