|
Witam, pojawiało się już kilka koncepcji pewnego podsumowania i zebrania informacji na temat wykrywaczy, ale nic z tego nie wyszło. Mam propozycję, odpisując na ten temat podajcie:
1.Model
2.Zasięg (uzyskany w przeciętnym, w miarę obiektywnym gruncie!) na kilku przykładach np. współczesne monety, ewentualnie starsze, popularne
3.Kilka plusów
4.Kilka minusów
5.Krótkie podsumowanie (m.in. własne uwagi, cena, porównanie do innych podobnych - to jest trochę ryzykowne, ale trudno)
UWAGA:
Warto zachować kolejność i zwięzłość wypowiedzi, unikać zbędnej polemiki !!, trzymać się kolejności podanej we wzorze. Tylko wtedy takie podsumowanie ma sens.
Powinienem rozpocząć własnym opisem, ale właśnie modyfikuję konstrukcję swojej wykrywki i nie mogę przeprowadzić testów ;)
Liczę na masowy odzew!!
|