https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Fisher nie zasypia gruszek w popiele
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=51067
Strona 1 z 1

Autor:  Edd [ sobota, 2 lutego 2008, 22:27 ]
Tytuł:  Fisher nie zasypia gruszek w popiele

wręcz przeciwnie, ostro sunie do przodu:
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Autor:  juras [ sobota, 2 lutego 2008, 23:55 ]
Tytuł: 

Witam, można jakiegoś dokładnego linka bo na stronie www.fisherlab.com nie znalazłem nic o tych modelach.
pozdrawiam
juras

Autor:  damiano [ niedziela, 3 lutego 2008, 01:03 ]
Tytuł: 

@Edd
Chyba miałeś na myśli że nie zasypuje ;)
Bardzo dobrze im więcej nowego sprzętu tym starsze modele będą musiały w końcu stanieć :1
Skąd masz takie info ??

Autor:  sanchez [ niedziela, 3 lutego 2008, 01:38 ]
Tytuł: 

Mam Tekneticsa T2.To jedna stajnia.Przyznaje,super wykrywacze!

Autor:  Edd [ niedziela, 3 lutego 2008, 10:42 ]
Tytuł: 

Szanowny Panie Profesorze damiano! Zwrot "nie zasypiać gruszek w popiele" oznacza według słownika frazeologicznego "nie zwlekać, nie zaniedbywać spraw nie cierpiących zwłoki".
Wzięło się to od dawnego sposobu pieczenia gruszek właśnie w gorącym popiele, w celach spożywczych. ;)

Autor:  pinki# [ niedziela, 3 lutego 2008, 10:57 ]
Tytuł: 

witam http://www.findmall.com/read.php?37,651122,651388 tu coś piszą o tych detektorach, w kellyco jest do kupienia za 649$

Autor:  pinki# [ niedziela, 3 lutego 2008, 12:17 ]
Tytuł: 

http://www.dankowskidetectors.com/discu ... ?2,595,596

Autor:  damiano [ niedziela, 3 lutego 2008, 20:35 ]
Tytuł: 

@Edd
Jaki tam ze mnie profesor ;) Nie znałem takiej formy i tyle.
Człowiek uczy się całe życie,umiera głupi a śmierć jest ostatnią z lekcji.
Wykłady to mi strzelasz a źródła nie podałeś :P to samo co w postach @pinki# ??

Autor:  Edd [ środa, 6 lutego 2008, 21:02 ]
Tytuł: 

damiano_From_Południe
Dałem Ci szansę nabicia kolejnych postów, wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę Fisher F5, F70 i po kłopocie.
Jednak kolega pinki# był szybszy od Ciebie, a ty z wściekłości walnąłeś dwa identyczne po sobie posty, z tą jednak różnicą że w ostatnim pokazałeś mi swój nieapetyczny krowi jęzor! :no

Autor:  damiano [ środa, 6 lutego 2008, 21:32 ]
Tytuł: 

@Edd
Skąd tyle agresji w tobie ??
Nie podałeś źródła więc grzecznie zapytałem - podajesz info że coś nowego ma się pojawić ale źródło 'zatajasz'.Nie rozumiem czy to jakaś tajemnica ?? Czy specjalnie mam się bawić w detektywa i poszukiwania na google.To tak jakby ktoś napisał post że kolejny 'poszukiwacz' oskarżony a wszyscy będą szukać na googlach gdzie to się stało.Podaje się przecież źródło,link.Czyżbym znowu wymagał niestworzonych rzeczy ?? Okej.Czepiam się jak zwykle.Stara maruda i spamer ze mnie.

Autor:  DZIAD [ czwartek, 7 lutego 2008, 10:53 ]
Tytuł:  nowosci Fishera

W F5 zastosowano trochę większe ikony identyfikacji (te kosteczki u góry) co jest u F 75 malo czytelne.Widac ze jest przystosowany (tyle pokrętel) dla starszego pokolenia nielubiącego wchodzenia do menu i dopiero tam ustawiania.Tak to dosyć ciekawy.
Klucznik z Klucz

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/