https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| PI zmiany u producentow. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=5523 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jms-bytom [ sobota, 19 czerwca 2004, 00:10 ] |
| Tytuł: | PI zmiany u producentow. |
po nowosciach u Rutusa -w innym poscie- troche info z rynku PI. Dwa tygodnie temu mialem przyjemnosc spotkac sie z p.Bedelewskim-jest to jeden z najstarszych w polsce producentow wykrywaczy PI /obecnie juz prawie nie robi-to starszy gosc/ jego wlasnie projekt wykorzystal Nowak w swoim PI. I tak jak kiedys Nowakowi tak teraz Knotowi odstapil swoje "patenty" i o ile Knot nic nie sknoci -bedzie to calkiem niezla wykrywka. Obejzalem ja: Zupelnie inne rozwiazania mechaniczne,zmieniona obudowa i uchwyt-tyle na razie widzialem-i to pozytywne. Detektor robi wrazenie ciezkiego/i tak jest/ ale solidnego. O zasiegach nie wiem jeszcze nic -ale beda "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! spore. Troche spora waga-przez zasilanie-PI sa sa strasznie pradozerne. PS-to nie jest reklama Knota-jak na razie mam o jego detektorach kiepska opinie,i oby to sie moglo teraz zmienic!!! |
|
| Autor: | twrozyna [ piątek, 4 marca 2005, 21:00 ] |
| Tytuł: | WM-2 |
nastepca wojskowego WM-1,co rok od 2003 pokazuja go np na MSPO ale produkcja ponoc ciągle jeszcze nie ruszyla (zmiany, poprawki, etc) |
|
| Autor: | Partyzant [ sobota, 5 marca 2005, 09:09 ] |
| Tytuł: | |
no no ciekawa konstrukcja jestem bardzo ciekaw jakie będzie miał zasięgi JMS może wiesz już coś nowego ?? |
|
| Autor: | jms-bytom [ poniedziałek, 7 marca 2005, 22:54 ] |
| Tytuł: | |
Partyzant to nie ta firma...Tomek /twrozyna/ przybliz moze kto robi te WM1. Knot-jakos znikl z rynku-w kazdym razie tego z ktorym mam kontakt. Na kieleczczyznie rozwija sie mlody producent PI-kiedys rozmawialismy ale tez jakos znikl-chyba obsluguje rynek lokalny. Nowak-skonstruowal nowa cewke z pinpointerem PI:) ..ale to juz jesienia no i zmienil obudowy.Ponoc szykuje vlfa. Pan B-nauczyciel N zakupil Ultre-sadze ze planuja cos klonowac. |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 7 marca 2005, 23:13 ] |
| Tytuł: | |
Ten wykrywacz w wodzie to produkt firmy RADWAR. Jest to wykrywacz impulsowy. Uchwyt bardzo mi przypomina to co stosują amerykanie w AN/PSS-14 (połaczenie radaru z wykrywaczem metalu). Miałem to amerykańskie cudeńko w rękach (ale pustą wydmuszkę). Ładnie się składa do bardzo małego rozmiaru. Może nasi z Radwaru (w końcu też od radarów) za jakiś czas też coś takiego zrobią... (no chyba że Nowak będzie szybszy :jump ) :pa proscan |
|
| Autor: | twrozyna [ wtorek, 8 marca 2005, 11:33 ] |
| Tytuł: | wm2 uzupelnienie |
nie powiem zeby to bylo eleganckie piotrze, wm1 na wyposazeniu WP jest dosc sporo, faktycznie zamierzenia konstruktorow sa dosc ambitne; p.nowakowi juz proponowalem jesli jego PI jest tak zaawansowane aby sie z nimi skontaktowal (radwar grupa bumar) moze zrobi interes zycia. co do producenta WM1 i WM2 fotka zawiera tabliczke, ale pewnie nieczytelna & teamtyka postu tez jest dosc jasna PI wiec niby jaki ma byc WM2? [ img ] z info na stronie firmowej http://www.radwar.com.pl/pol/pol/prmi_wm2.htm ( do admina-to nie reklama ;) ) wynika że jest to produkt jak najbardziej wdrożony do produkcji, ale biorąc pod uwage podane parametry (bardzo oszczednie podane ;) )czegoś mu dalej brakuje nt amerykanskiej ergonomii jak w fotkach proscanu, dalby Bog aby ta kwestia stala sie wreszcie rownie istotna dla polskich producentow wykrywaczy o nieco szerszym zastosowaniu (ja wiem finanse, formy, projekty 3-D ale sa np dotacje PARP), do roboty Panowie chinczyk potrafi to Polak nie da rady? Jak ktoś ma żonę to niech ją spyta co znaczy "kupować oczami" ;) a propos dzialan radwaru na rynku cywilnym i radarow to coz :cry: :cry: :cry: :wq [ img ] :666 |
|
| Autor: | Paweł Jałocha [ środa, 9 marca 2005, 13:01 ] |
| Tytuł: | PI-Nowak |
Zauważyłem temat PI p. Nowaka. Może ktoś z grona wie czy istnieje jakaś strona www o tych wykrywaczach bo ta stara www.wykrywacze.nowak.glt.pl nie istnieje. Pozdrawiam paweł |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|