https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| cewka do bounty hountera na monetki!! 20 czy 10 cm?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=7837 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ZnaChoR [ poniedziałek, 25 października 2004, 15:10 ] |
| Tytuł: | cewka do bounty hountera na monetki!! 20 czy 10 cm?? |
no i oto mam do was taką prośbe jaką cewke dokupić do mojego lone stara 20 cm czy 10 cm. prosze o wasze opinie na ten temat oraz użytkowników którzy mieli już styczność z owymi cewkami do wykrywaczy firmy bounty hunter. zależy mi na tym aby dobrze sygnalizowały bardzo małe przedmioty z metali kolorowych takie jak: -boratynki -wszelkiej maści łuseczki typu PPsz/TT lub 9mm Parabellum -wszelkiego rodzaju małe popierdółki -oraz oco mi najwięcej chodzi abym miał możliwość wykopywania monetek wszelkiej maści moją cewką na stan dzisiejszy jest kupiona razem z wykrywką cewka ze średnicą 25 centymetrowa. czy warto kupować mniejszą cewke ,jakie są różnice między wielkościami, oraz jakie wasze opinie ze swojego doświaadczenia na ten temat, oraz jakie były wasze wyniki w poszukiwaniach na wcześniej przekopanym przez was terenie, gdy teren ten odwiedziliście z mniejszą cewką?? za wszelkie dpowiedzi i propozycje z góry dziękuje!! pzdr.ZnaChoR |
|
| Autor: | Bacchus [ poniedziałek, 25 października 2004, 16:20 ] |
| Tytuł: | |
W/g mnie absolutnie nie warto. Bacchus |
|
| Autor: | ZnaChoR [ poniedziałek, 25 października 2004, 20:49 ] |
| Tytuł: | |
ponawiam prośbe do szerokiego grona forumowiczów. aby podjąć wybór naprawde potrzebuje waszej pomocy! pzdr.ZnaChoR |
|
| Autor: | Elpas [ poniedziałek, 25 października 2004, 21:02 ] |
| Tytuł: | |
Witam, jako jeden z użytkowników BH (jeszcze) mogę Ci powiedzieć, że nie kupuj, bo cewka 10'' czyli 26 cm starcza w zupełności! Czuje drobiazgi bardzo malutkie, boratynkę spokojnie, małe łuski też o jakich piszesz, bo i takie trafiają się. Oczywiście nawet o wiele mniejsze przedmioty, że często trzeba dobrze szukać w ziemi fantu, choćby to był odpad ołowiany.... Kup tę 26 cm co przy okazji da zarazem trochę większy zasięg. O dużym zasięgu i tak nie myśl... Pozdrawiam |
|
| Autor: | wiciu_r [ środa, 27 października 2004, 10:46 ] |
| Tytuł: | |
Potwierdzam, standardowa cewka 25 jest wystarczająca, na przedostatnim wypadzie 4 boratynki i jakiś żeton z 1793r, kulki muszkietowe i kulkę ołowianą 3mm do obciążania spławika w wędce a wczoraj 2 monetki, kilka zębatek od starego budzika. |
|
| Autor: | Szary Wilk [ środa, 27 października 2004, 13:23 ] |
| Tytuł: | |
Do mojego BH mam obecnie mala i duza cewke. Mala cewka nie jest w niczym lepsza ani bardziej precyzyjna. Duza ma za to lepsze osiagi.Zdecydowanie nie warto kupowac mniejszej. Pozdrawiam |
|
| Autor: | macbull [ wtorek, 16 listopada 2004, 23:39 ] |
| Tytuł: | |
Pamiętaj, że przy małej cewce bardzo siada ci zasięg. Ma ona sens jedynie na bardzo zaśmieconym terenie ale na takim i tak ci będzie wariować. Też twierdzę, że nie warto. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|