https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Obnizka cen Rutusa https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=7988 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jms-bytom [ wtorek, 2 listopada 2004, 20:21 ] |
| Tytuł: | Obnizka cen Rutusa |
Wiem jak na razie nieoficjalnie ze na dniach spadnie cena Ultry a w najblizszych tygodniach-nowy detektor. Tak ze szykujcie sie !!! :) JMS Dlugo analizowalem czy to info - do dzialu gielda czy tu-ale chyba tu .Wiec wybaczcie mi coniektorzy oburzeni :) |
|
| Autor: | darek6 [ wtorek, 2 listopada 2004, 20:41 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Jak już błąd ortograficzny!!! to powiedz coś więcej o nowym detektorze. Czy będzie to ulepszona Ultra (tak jak odmiany Rutusa Firsta) czy całkiem nowa wykrywka? No i specjalizacja: monetki czy militaria? Myślę właśnie o czymś nowym na monetki (na wiosnę) i może byłoby to? pozdrawiam darek6 |
|
| Autor: | 111 [ czwartek, 25 listopada 2004, 11:05 ] |
| Tytuł: | |
Witam Zauważyłem, że sprzęt już jest. Niestety model dla początkujących :) Na następcę RF+ trzeba będzie pewnie zaczekać. Cena przystępna, choć nie dramatycznie mniejsza niż za Ultrę. A w tym roku ma być jeszcze R M czyli Military - więc to jeszcze nie koniec. 111 |
|
| Autor: | Polak [ czwartek, 25 listopada 2004, 17:30 ] |
| Tytuł: | |
Hmm ciekawie się porobiło w wykrywkach Rutusa. Co do „Intro” to patrząc na osiągi i sondę wygląda mi na to że jest to Ultra w wersji low-cost’owej- pozbawiona trybu statycznego, regulacji czułości i eliminacji efektu gruntu. W stosunku do „Ultra” cena mniejsza o około 160 zł, a teraz jeszcze „Ultra” ma stanieć- szczerze nie wiem czy „Intro” jest opłacalnym zakupem- doskonały pin-point i tryb statyczny są warte jak dla mnie co najmniej tyle co różnica w cenie, a przydatne nawet dla bardzo początkujących użytkowników. Na dokładniejsze dane i zasięgi „Military’ czekam ze szczególną niecierpliwością, zwłaszcza że bardzo ciekawi mnie jak będzie się spisywać zastosowany tryb „mix”- równoczesne poszukiwanie w pracy statycznej ( dowolnego rodzaju ) i dynamicznej z dyskryminacją- (orientuje się ktoś jak to właściwie ma działać dokładnie?), oraz dwie dyskryminacje, no i czy potwierdzą się faktycznie przewidywane rewelacyjne zasięgi. No i jeszcze pytanie ile będzie kosztować to „cudo”- mam wrażenie patrząc na opis, że cena końcowa nie będzie należała do małych. Ciekawe też jak długo będziemy musieli czekać na wykrywacz zapełniający lukę po RF+? Domyślam się że nie będzie nim raczej „Military”, bo przecież „RF+” był detektorem ukierunkowanym raczej na monety, a nazwa „Military’ sugeruje raczej zgoła inne zastosowania. Jednym słowem im dalej w las tym... |
|
| Autor: | pifko [ czwartek, 25 listopada 2004, 21:50 ] |
| Tytuł: | |
W sumie biegam już troche z RF+ i takich funkcji jak tryb statystyczny, pin point, ten magiczny wyświetlacz, czy filtr kamieni magnetycznych spokojnie mogło by nie być. Użyłem ich dosłownie kilka razy i wiem że bez nich też bym spokojnie przeżył. Więc konstrukcja oparta na RF+ lub RU ale okrojona z tych nie do końca potrzebnych wodotrysków spokojnie znajdzie swoje miejsce na rynku i klientów. Zarówno RF+ jak i RU mają bardzo dobre osiągi jak na te ceny, doskonałą dyskryminacje i w sumie to są ważne cechy. Ja sam mając to doświadczenie co dzisiaj, gdybym miał możliwość wybrynia ponownie wybrał bym właśnie coś Rutusowego i z niższej półki by nie płacić za niepotrzebne funkcje. |
|
| Autor: | jms-bytom [ piątek, 26 listopada 2004, 00:38 ] |
| Tytuł: | |
A ja ci Pifko powiem ze w Ultrze mi brakuje tego wlasnie wyswietlacza tych trybow pracy... Wiele zalezy od tego jak ,gdzie i czego szukasz- a wtedy te opcje bywaja przydatne. |
|
| Autor: | Martin [ piątek, 26 listopada 2004, 12:14 ] |
| Tytuł: | |
pifko napisał(a): czy filtr kamieni magnetycznych spokojnie mogło by nie być.
no akurat ta funkcja, jak dla mnie to jest absolutnie niezbędna.... bo gdzie się nie ruszę to sukcesywnie mój dobry humor usiłują podtruć omawiane już wcześniej takie czerwone kamorki :ups: Po heroicznej i długotrwałej walce z moją główną miejscówą postanowiłem odreagować trochę i wybrałem się hen,hen daleko... :) . No i cóż moimi pierwszymi fantami, żeby nie było zbyt fajnie oczywiście stały się kamorki czerwone... i dopiero filtr umożliwił w miarę beztresowe poszukiwania... więc akurat ta funkcja dla mnie jest absolutnie ale to absolutnie niezbędna, bez niej moje poszukiwania nie miały by większego sensu... takie to mam wybitne szczęście, a może to klątwa jakaś albo jakaś inna cholera... :que Pozdrawiam :) |
|
| Autor: | pifko [ sobota, 27 listopada 2004, 01:24 ] |
| Tytuł: | |
Martin napisał(a): no akurat ta funkcja, jak dla mnie to jest absolutnie niezbędna.... bo gdzie się nie ruszę to sukcesywnie mój dobry humor usiłują podtruć omawiane już wcześniej takie czerwone kamorki :ups: Po heroicznej i długotrwałej walce z moją główną miejscówą postanowiłem odreagować trochę i wybrałem się hen,hen daleko... :) . No i cóż moimi pierwszymi fantami, żeby nie było zbyt fajnie oczywiście stały się kamorki czerwone... i dopiero filtr umożliwił w miarę beztresowe poszukiwania... więc akurat ta funkcja dla mnie jest absolutnie ale to absolutnie niezbędna, bez niej moje poszukiwania nie miały by większego sensu... takie to mam wybitne szczęście, a może to klątwa jakaś albo jakaś inna cholera... :que Pozdrawiam :) Witam, tej funkcji użyłem tylko raz, szukając monet bardzo blisko potężnej stalowej konstrukcji, więc każdy sposób aby przytępić tam osiągi rutusika był dobry :) Faktycznie masz jakiegoś pecha do tych kamieni, mnie nie wyszedł jeszcze ani jeden. Filtr jednak zabiera sporo czułości i zasięgu, szczególnie jeśli chodzi o ferromagnetyki. PS. Jms :) A wiesz jak fajnie wykrywke z takim wyświetlaczem pakuje sie do plecaka ?? :) :) :) :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|