https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Problemy z Hs-3 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8011 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | cebek1988 [ czwartek, 4 listopada 2004, 10:47 ] |
| Tytuł: | Problemy z Hs-3 |
Witam moj kolega posiada hs i ma z nim problemy.na okraglo sie on rozstraja pochodzi 15 min dobrze i sie psuje nie mozna go dostroic.czasami caly dzien chodzi normalnie-ma przeblyski :) ale moze ktos wie co zrobic aby sie niepsul.moze sonde wymienic :? jesli ktos moze pomoc prosze o odpowiedz :pa |
|
| Autor: | Bacchus [ czwartek, 4 listopada 2004, 11:46 ] |
| Tytuł: | |
Jest mozliwe, ze trzyma go caly czas w miejscu wilgotnym lub gdzie panuje temperatura zewnetrzna? Np. w bagazniku samochodu? Albo garazu? Bacchus |
|
| Autor: | cebek1988 [ czwartek, 4 listopada 2004, 11:50 ] |
| Tytuł: | cebek1988 |
Raczej nie trzyma jego w takich miejscach lezy on w pokoju. |
|
| Autor: | RUTUS [ czwartek, 4 listopada 2004, 11:59 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Dobrą zasadą w razie problemów ze sprzętem jest bezposredni kontakt z producentem. pozdrawiam. |
|
| Autor: | merlin [ poniedziałek, 8 listopada 2004, 00:23 ] |
| Tytuł: | |
U mnie z kolei objaw ten ujawnia sie tylko gdy chodzę na dyskryminacji. przyciskam przycisk zerujacy mam sygnał i po pewnym czasie go tracę. U kolegi dyskryminacja tez sie podobnie sypnęła. Obaj wykrywaczwe may od jakis 3 lat. Śmiem twierdzić,ze to wynika juz z zuzycia niektórych podzespołów. I wykrywacz cały czas lezy w suchym miejscu. |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 8 listopada 2004, 00:51 ] |
| Tytuł: | |
To może wynikac z zabrudzenia płytki drukowanej. Należy ją umyć specjalnym środkiem do mycia dostępnym w sklepach elektronicznych. :pa proscan |
|
| Autor: | cebek1988 [ wtorek, 9 listopada 2004, 09:38 ] |
| Tytuł: | cebek1988 |
Dowiedziałem sie ze trzeba go ponownie w jakis sposob :"zresetowac"a i wykrywacz psuje sie nie tylko na dyskryminacji :) |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 9 listopada 2004, 10:31 ] |
| Tytuł: | |
Jak się właczy autoamtykę to sygnał wiodący sam się utzrymuje na stałym poziomie i nie "odpływa". Chyba wiele nei zaryzykuję jeśli powiem, że taki objaw jest na dyskryminacji oraz w all metal, ale bez automatyki. Posłuchaj mojej powyzszej rady. proscan |
|
| Autor: | PIRO [ sobota, 20 listopada 2004, 00:25 ] |
| Tytuł: | |
Chodzi tu o mój wykrywacz ma on dokładnie takie objawy jak opisał merlin .Posiadam go 3 lata ,objawy ujawniły sie z początkiem tego sezonu.Czasami to może człowieka coś trafić zwłaszcza jak szukam w miejscu oddalonym od domu i trzeba sie zwijać :? Proscan jak mam zapytać o ten płyn w sklepie ? |
|
| Autor: | proscan [ sobota, 20 listopada 2004, 15:03 ] |
| Tytuł: | |
Pytaj o "płyn do mycia płytek drukowanych". Buteleczka kosztuje kilka zł. proscan |
|
| Autor: | Topór [ środa, 1 grudnia 2004, 17:06 ] |
| Tytuł: | |
Ja mam z hs 3 taki problem że przy strojeniu do gruntu potencjometr łapie dopiero w skali 4,5-5 przed tą skalą nie ma żadnej reakcji za każdym razem obojętnie gdzie bym był, :que |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|